Aangesloten partners





Partner

Mark Bloemendaal, SmartRollout

Businesspartner

+31(0)30 23 23 748
+31 (0)6 52 30 45 77
mark@smartrollout.com
Linkedin
Partner

Tim Hazekamp, Nationale Franchisegids

Businesspartner

055 8200 226
06 48 139 319
tim@denationalefranchisegids.nl
Linkedin
Partner

Theo Bouwmans, ERA Nederland

Businesspartner

+31 (0)495 585 365
+31 (0)6-53579140
tbouwmans@expensereduction.com
Linkedin
Partner

Wim Vermeersch, ERA België

Businesspartner

+32 15 34 70 46
+32 476 50 01 02
wvermeersch@expensereduction.com
Linkedin
Partner

Pim van Rijswijk, VRB Adviesgroep

Businesspartner

+31 (0)346–555 797
+31 (0)6 42345387
pvanrijswijk@vrbadvies.nl
Linkedin
Partner

Antoine Bulsink, Bulsink retail

Businesspartner

+31 (0) 40 280 89 19
+31 (0) 6 30 03 14 39
antoine@bulsink.nl
Linkedin
Partner

Janine Lie-A-Kwie, ActionCOACH

Businesspartner

+31 (0)30 2106038
+31 (0)6 4 63 63 096
janinelieakwie@actioncoach.com
Linkedin
Partner

Manouschka Bouman, Leonidas

Businesspartner

+32 (0)2522 19 57
+31 (0)6 57545142
mbo@leonidas.be
Linkedin
Partner

Cor de Graaff, Capital Circle

Businesspartner

010-3020303
06-31958630
cor.de.graaff@capitalcircle.nl
Linkedin
Partner

Luc Deraedt, Wijze Raven

Businesspartner

+32 (0)478 919305
n.v.t.
luc@jongeraven.be
Linkedin
Partner

Jeff ‘t Hart, AG Hart Advocaten

Businesspartner

+31 (0)10- 436 2866
Afgeschermd
Hart@aghart.nl
Linkedin
Partner

Erik van Koert, MCR Retailminds

Businesspartner

070 250 02 20
06 41 99 83 93
erik@mcr-retailminds.nl
Linkedin
Partner
Hans Hagoort, partner Rijswijk

Hans Hagoort, MCR Retailminds

Businesspartner

070 250 02 20
06 53 72 02 10
hans@mcr-retailminds.nl
Linkedin
Partner

Pierre Vancrutsen, PCorporation

Businesspartner

+32 (0)58 62 82 83
+32 (0)484 990 409
pierre.vancrutsen@pcorporation.be
Linkedin
Partner

Frank van Rijk, RvR Retailspecialisten

Businesspartner

+31 (0)26 361 7915
+31 (0)653401008
f.vanrijk@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Ron Castelijns, StarteenFranchise.nl

Businesspartner

+ 31 (0)33 8882697
+31 (0)6 24246789
r.castelijns@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Carlo van Rienen, Franchise Connect

Businesspartner

+31 (0)40-2556261
+31 (0)6-57930689
carlo@franchiseconnect.nl
Linkedin
Partner

Guus de Jongh, Franchise Connect

Businesspartner

+31 (0)40-2556261
+31 (0)6-53410248
guus@franchiseconnect.nl
Linkedin
Partner

Jan-Piet Broersma, Franchising Etc.

Businesspartner

+31 (0)84 430 00 66
+31 (0)6-417 455 27
info@franchiseformules.nl
Linkedin
Partner
Gerard Gerritsen, partner Voorschoten

Gerard Gerritsen, Retailarchitects

Businesspartner

+31 (0)71-589 87 80
+31 (0)6-54 90 85 20
g.gerritsen@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Nico van Loo, MOVE Retailsolutions

Businesspartner

+31 (0)74-2426465
+31 (0)6-33763360
n.vanloo@franchisingetc.com
Linkedin


Partner

SmartRollout

Bedrijfsvermelding

+31(0)30 23 23 748
+31 (0)6 52 30 45 77
info@smartrollout.com
Linkedin
Partner

SABMedia

Bedrijfsvermelding

+31 (0)35 20 14 797
+31 (0)6 16 96 86 70
info@sabmedia.nl
Linkedin
Partner
Partner

FranchiseFormules.NL

Bedrijfsvermelding

+31 (0)84 4300066
+31 (0)6 417 455 27
info@franchiseformules.nl
Linkedin
Partner

Expense Reduction Analysts

Bedrijfsvermelding

NL - Theo Bouwmans: +31 (0)6 53578140
BE - Wim Vermeersch: +32 (0) 476500102
tbouwmans@expensereduction.com
Linkedin
Partner

VRB Adviesgroep

Bedrijfsvermelding

+31 (0)346 – 555 797
n.v.t.
info@vrbadvies.nl
Linkedin
Partner

Bulsink

Bedrijfsvermelding

+31(0)40 280 89 19
+31(0)6 34 97 94 63
jessie@bulsink.nl
Linkedin
Partner

ActionCOACH

Bedrijfsvermelding

+31 (0)30 210 6038
+31 (0)6 4 63 63 096
nederland@actioncoach.com
Linkedin
Partner

Confiserie Leonidas S.A. / N.V.

Bedrijfsvermelding

+32 (0)2522 1957
+31 (0)6 57 54 51 42
mbo@leonidas.com
Linkedin
Partner

Capital Circle

Bedrijfsvermelding

010 - 30 20 303
06 31 95 86 30
cor.de.graaff@capitalcircle.nl
Linkedin
Partner

Wijze Raven

Bedrijfsvermelding

+32 (0)478 919305
n.v.t.
luc@jongeraven.be
Linkedin
Partner

Pcorporation BVBA

Bedrijfsvermelding

+32 (0)58 62 82 83
+32 (0)484 990 409
pierre.vancrutsen@pcorporation.be
Linkedin
Partner

MCR Retailminds

Bedrijfsvermelding

+31 (0)70 2500220
+31 (0)6 41998393
info@mcr-retailminds.nl
Linkedin
Partner

RvR Retailspecialisten

Bedrijfsvermelding

+31 (0)26 361 7915
+31 (0)653401008
fvanrijk@retailspecialisten.nl
Linkedin
Partner

Starteenfranchise.nl

Bedrijfsvermelding

+ 31 (0)33 8882697
+31 (0)6 24246789
info@starteenfranchise.nl
Linkedin
Partner

MOVE Retailsolutions

Bedrijfsvermelding

+31 (0)74-2426465
+31 (0)6-33763360
info@moveretailsolutions.nl
Linkedin
Partner

Retailarchitects

Bedrijfsvermelding

+31 (0) 7 15 89 87 70
+31 (0) 6 54 90 85 20
info@retailarchitects.nl
Linkedin
Partner

Franchise Connect

Bedrijfsvermelding

+31 (0)40-2556261
info@franchiseconnect.nl
Linkedin
Partner

AG Hart Advocaten

Bedrijfsvermelding

+31 (0)10- 436 2866
Afgeschermd
Hart@aghart.nl
Linkedin


Partner

MEDEM Publishing

Organisatiepartner

+31 (0)84 430 76 59
n.v.t.
info@medem.nl
Linkedin
Partner

Franchisebeurs Onderneem ‘t!

Organisatiepartner

084 430 00 66
06-417 455 27
info@franchiseformules.nl
Linkedin
Partner

RuG

Organisatiepartner

+31 (0)50 363 7236
n.v.t.
e.p.m.croonen@rug.nl
Linkedin

Informatie aanvraagformulieren



Gratis E-book

Alles wat u moet weten over franchise

In het eBook 'Wat is franchise?' wordt het begrip 'franchise' afgebakend: Wat is franchise, welke franchisevormen zijn er, wat zijn de voor- en nadelen van franchising, hoe zien recente marktontwikkelingen eruit en welke vooroordelen leven er ten aanzien van dit vaak zo succesvolle businessmodel.

E-book downloaden

Franchise nieuwsbrief

Wekelijks actueel nieuws uit de franchisebranche!

Nu aanmelden

De nieuwsbrief E-Zine wordt, naar keuze, dagelijks of wekelijks aan u toegezonden en bevat franchise opportunities, aangeboden vastgoed, vacatures, het meest actuele franchisenieuws, interviews, een agenda met franchise-gerelateerde beurzen en congressen, columns geschreven door franchisespecialisten en allerlei tips & adviezen.