Janine Lie-A-Kwie, ActionCOACH

Senior partner Utrecht: Janine Lie-A-Kwie

Janine Lie-A-Kwie is Masterfranchisenemer van ActionCOACH, de grootste business coaching franchise ter wereld met bijna 1.000 business (en executive) coaches in meer dan 60 landen. Graag brengt zij haar expertise in als ervaren business coach met kennis van, en ervaring in franchising.

ActionCOACH werkt met ondernemers en hun team aan de bouw van succesvolle, winstgevende bedrijven waarbij zij gespecialiseerd is in het “˜runnen’ van een bedrijf in al haar facetten. De aanpak is praktisch en “˜streetwise’ en ActionCOACH biedt een unieke garantie op resultaat in de temen van meer tijd, een beter team en meer winst voor de ondernemer.

Omdat ActionCOACH zelf een franchise-organisatie is en de business coaches franchisenemers zijn, is ActionCOACH uitstekend toegerust om franchise-ondernemers te coachen en hierin samen te werken met franchisegevers.

Dit kan een uitstekende aanvulling zijn op de ondersteuning die de franchisegever zelf al biedt, met als voordeel dat een coach van buiten met een frisse blik kijkt en buiten de afhankelijkheidsrelatie van franchisegever en -nemer kan staan.

Samen met de franchisegever kan een coachingsprogramma worden samengesteld voor de groep van aangesloten ondernemers, dan wel kan er op maat gewerkt worden in een individueel coachingsprogramma met een franchiseondernemer. Als zelfstandig ondernemer zou deze daar uiteraard ook zelf voor kunnen kiezen.

Daarnaast biedt ActionCOACH o.a. de volgende programma’s:

  • ActionCLUB ““ Praktische mini MBA van 7 sessies in 14 weken voor nieuwe en bestaande franchise-ondernemers.
  • BusinessRICH ““ Tweedaagse intensieve workshop voor nieuwe inzichten en groeistrategieën.
  • GrowthCLUB ““ workshop van 1 dag per kwartaal voor het maken van ACTIEplan voor groei- en verbetering.
  • Sales, Service en Teamtrainingen

Janine heeft ruim 25 jaar ervaring in het bedrijfsleven opgedaan waarvan het grootste deel MKB- gerelateerd o.a. als onderzoeker en schrijver van branchestudies voor de Retail bij het EIM (thans Panteia) in opdracht van het Hoofdbedrijfschap Detailhandel, als Innovatieadviseur bij Syntens (thans KvK) en als docent Ondernemerschap en Marketing aan twee Universiteiten op Curaçao. Al bijna 8 jaar is zij succesvol masterfranchise-ondernemer bij ActionCOACH met een team van 15 coaches in het Caribisch gebied en Nederland.


Onze partners

Wat alle partnerships gemeen hebben is dat de FranchiseFormules Adviestak zich samen met haar partners inzet om kennis en ervaring te delen.



Partner

Michel Termeer, Lekkerland

Businesspartners

+31 (0) 40 264 4405
+31 (0) 6 1518 2329
michel.termeer@lekkerland.nl
Linkedin
Partner

Marco Drijfhout, VORM MARTINI

Businesspartners

+31 (0)50 82 00 550
+31 (0)6-460 15 429
marco.drijfhout@vorm.com
Linkedin
Partner

Pim van Rijswijk, VRB Adviesgroep

Businesspartners

+31 (0)346"“555 797
+31 (0)6 42345387
pvanrijswijk@vrbadvies.nl
Linkedin
Partner

Tim Hazekamp, Nationale Franchisegids

Businesspartners

055 8200 226
06 48 139 319
tim@denationalefranchisegids.nl
Linkedin
Partner

Cor de Graaff, Capital Circle

Businesspartners

010-3020303
06-31958630
cor.de.graaff@capitalcircle.nl
Linkedin
Partner

Niels Rehe, SABMedia B.V.

Businesspartners

+31 (0)35 20 14 797
+31 (0)6 16 96 86 70
niels@sabmedia.nl
Linkedin
Partner

Gerard Gerritsen, Retailarchitects

Businesspartners

+31 (0)71-589 87 80
+31 (0)6-54 90 85 20
g.gerritsen@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Vincent Hooghuis, Lekkerland

Businesspartners

+31 (0) 40 264 4890
vincent.hooghuis@lekkerland.nl
Linkedin
Partner

Nico van Loo, MOVE Retailsolutions

Businesspartners

+31 (0)74-2426465
+31 (0)6-33763360
n.vanloo@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Luc Deraedt, Franchisee.be

Businesspartners

+32 (0)478 919305
n.v.t.
luc@jongeraven.be
Linkedin
Partner

Pierre Vancrutsen, PCorporation

Businesspartners

+32 (0)58 62 82 83
+32 (0)484 990 409
pierre.vancrutsen@pcorporation.be
Linkedin
Partner

Erik van Koert, MCR Retailminds

Businesspartners

n.v.t.
06 41 99 83 93
erik@mcr-retailminds.nl
Linkedin
Partner

Frank van Rijk, RvR Retailspecialisten

Businesspartners

+31 (0)26 361 7915
+31 (0)653401008
f.vanrijk@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Wim Vermeersch, ERA België

Businesspartners

+32 15 34 70 46
+32 476 50 01 02
wvermeersch@expensereduction.com
Linkedin
Partner

Jan-Piet Broersma, Franchising Etc.

Businesspartners

+31 (0)84 430 00 66
+31 (0)6-417 455 27
info@franchiseformules.nl
Linkedin
Partner

Ron Castelijns, StarteenFranchise.nl

Businesspartners

+ 31 (0)33 8882697
+31 (0)6 24246789
info@starteenfranchise.nl
Linkedin
Partner

Theo Bouwmans, ERA Nederland

Businesspartners

+31 (0)495 585 365
+31 (0)6-53579140
tbouwmans@expensereduction.com
Linkedin
Partner

Antoine Bulsink, Bulsink retail

Businesspartners

+31 (0) 40 280 89 19
+31 (0) 6 30 03 14 39
antoine@bulsink.nl
Linkedin