Jan-Piet Broersma, Franchising Etc.

Managing Partner: Jan-Piet Broersma

Jan-Piet Broersma begeleidt al meer dan 15 jaar franchisegevers / formule-organisaties bij de ontwikkeling, expansie en/of professionalisering van hun franchiseformule(s). Dit kunnen bestaande formules zijn of nog op te richten concepten.

Jan-Piet is eigenaar van het bedrijf Franchising Etc. en tevens de initiator van de portal FranchiseFormules.NL. Hij is Managing Partner van de FranchiseFormules Adviestak en organisator van de periodiek terugkerende FranchiseFormules Netwerkmiddag. Tot zijn directe klantportefeuille behoren ondermeer formules als The Read Shop, Carrefour, Fieldbox, Interface Financial Group, Mango Tree, The Alternative Board (TAB), Bailine, fit20, Mail Boxes Etc., Délifrance en Expense Reduction Analysts. 

Jan-Piet beschikt over een breed relatienetwerk in de franchisebranche en heeft veel kennis en praktische inzichten opgedaan door het werken met formules uit allerlei branches en sectoren. Hij is geregeld aanwezig als spreker op franchise-gerelateerde bijeenkomsten en adviseert bedrijven, formules, vastgoedaanbieders en overheden (lokaal en landelijk) over franchise aangelegenheden.

In het kader van het werven & selecteren van kandidaten spreekt, adviseert en begeleidt Jan-Piet jaarlijks honderden (toekomstige) franchisenemers. Onder deze doelgroep bestaat een grote informatie-behoefte. Om hieraan tegemoet te komen heeft de FranchiseFormules Adviestak, in samenwerking met mede-auteurs Rijksuniversiteit Groningen, AG Hart Advocaten en stichting Franchise Keurmerk, het eBook ‘Wat is Franchise?’ opgesteld.

Jan-Piet is ook betrokken als vakexpert ‘Franchising’ bij kennisbank The Question Library, waar hij de online Q&A lijst ‘Franchising in meer dan 100 vragen’ beheert. De Q&A is eveneens als eBook (pdf) en als paperback verkrijgbaar.


Onze partners

Wat alle partnerships gemeen hebben is dat de FranchiseFormules Adviestak zich samen met haar partners inzet om kennis en ervaring te delen.



Partner

Nico van Loo, MOVE Retailsolutions

Businesspartners

+31 (0)74-2426465
+31 (0)6-33763360
n.vanloo@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Vincent Hooghuis, Lekkerland

Businesspartners

+31 (0) 40 264 4890
vincent.hooghuis@lekkerland.nl
Linkedin
Partner

Mark Bloemendaal, SmartRollout

Businesspartners

+31(0)30 23 23 748
+31 (0)6 52 30 45 77
mark@smartrollout.com
Linkedin
Partner

Wim Vermeersch, ERA België

Businesspartners

+32 15 34 70 46
+32 476 50 01 02
wvermeersch@expensereduction.com
Linkedin
Partner

Michel Termeer, Lekkerland

Businesspartners

+31 (0) 40 264 4405
+31 (0) 6 1518 2329
michel.termeer@lekkerland.nl
Linkedin
Partner

Frank van Rijk, RvR Retailspecialisten

Businesspartners

+31 (0)26 361 7915
+31 (0)653401008
f.vanrijk@franchisingetc.com
Linkedin
Partner
Gerard Gerritsen, partner Voorschoten

Gerard Gerritsen, Retailarchitects

Businesspartners

+31 (0)71-589 87 80
+31 (0)6-54 90 85 20
g.gerritsen@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Carlo van Rienen, Franchise Connect

Businesspartners

+31 (0)40-2556261
+31 (0)6-57930689
carlo@franchiseconnect.nl
Linkedin
Partner

Antoine Bulsink, Bulsink retail

Businesspartners

+31 (0) 40 280 89 19
+31 (0) 6 30 03 14 39
antoine@bulsink.nl
Linkedin
Partner

Niels Rehe, SABMedia B.V.

Businesspartners

+31 (0)35 20 14 797
+31 (0)6 16 96 86 70
niels@sabmedia.nl
Linkedin
Partner

Mike de Ruiter, Belcentrale B.V.

Businesspartners

088 333 4446
06 40545361
mike.de.ruiter@belcentrale.nl
Linkedin
Partner

Janine Lie-A-Kwie, ActionCOACH

Businesspartners

+31 (0)30 2106038
+31 (0)6 4 63 63 096
janinelieakwie@actioncoach.com
Linkedin
Partner

Erik van Koert, MCR Retailminds

Businesspartners

070 250 02 20
06 41 99 83 93
erik@mcr-retailminds.nl
Linkedin
Partner

Theo Bouwmans, ERA Nederland

Businesspartners

+31 (0)495 585 365
+31 (0)6-53579140
tbouwmans@expensereduction.com
Linkedin
Partner

Manouschka Bouman, Leonidas

Businesspartners

+32 (0)2522 19 57
+31 (0)6 57545142
mbo@leonidas.be
Linkedin
Partner

Luc Deraedt, Wijze Raven

Businesspartners

+32 (0)478 919305
n.v.t.
luc@jongeraven.be
Linkedin
Partner

Guus de Jongh, Franchise Connect

Businesspartners

+31 (0)40-2556261
+31 (0)6-53410248
guus@franchiseconnect.nl
Linkedin
Partner

Tim Hazekamp, Nationale Franchisegids

Businesspartners

055 8200 226
06 48 139 319
tim@denationalefranchisegids.nl
Linkedin
Partner

Jeff ‘t Hart, AG Hart Advocaten

Businesspartners

+31 (0)10- 436 2866
Afgeschermd
Hart@aghart.nl
Linkedin
Partner
Hans Hagoort, partner Rijswijk

Hans Hagoort, MCR Retailminds

Businesspartners

070 250 02 20
06 53 72 02 10
hans@mcr-retailminds.nl
Linkedin
Partner

Pierre Vancrutsen, PCorporation

Businesspartners

+32 (0)58 62 82 83
+32 (0)484 990 409
pierre.vancrutsen@pcorporation.be
Linkedin
Partner

Cor de Graaff, Capital Circle

Businesspartners

010-3020303
06-31958630
cor.de.graaff@capitalcircle.nl
Linkedin
Partner

Pim van Rijswijk, VRB Adviesgroep

Businesspartners

+31 (0)346–555 797
+31 (0)6 42345387
pvanrijswijk@vrbadvies.nl
Linkedin
Partner

Ron Castelijns, StarteenFranchise.nl

Businesspartners

+ 31 (0)33 8882697
+31 (0)6 24246789
info@starteenfranchise.nl
Linkedin