Jan-Piet Broersma, Leeuwarden

Managing Partner: Jan-Piet Broersma

Jan-Piet Broersma begeleidt al meer dan 15 jaar franchisegevers / formule-organisaties bij de ontwikkeling, expansie en/of professionalisering van hun franchiseformule(s). Dit kunnen bestaande formules zijn of nog op te richten concepten.

Jan-Piet is eigenaar van het bedrijf Franchising Etc. en tevens de initiator van de portal FranchiseFormules.NL. Hij is Managing Partner van de FranchiseFormules Adviestak en organisator van de periodiek terugkerende FranchiseFormules Netwerkmiddag. Tot zijn directe klantportefeuille behoren ondermeer formules als The Read Shop, Carrefour, Fieldbox, Interface Financial Group, Mango Tree, The Alternative Board (TAB), Bailine, fit20, Mail Boxes Etc., Délifrance en Expense Reduction Analysts. 

Jan-Piet beschikt over een breed relatienetwerk in de franchisebranche en heeft veel kennis en praktische inzichten opgedaan door het werken met formules uit allerlei branches en sectoren. Hij is geregeld aanwezig als spreker op franchise-gerelateerde bijeenkomsten en adviseert bedrijven, formules, vastgoedaanbieders en overheden (lokaal en landelijk) over franchise aangelegenheden.

In het kader van het werven & selecteren van kandidaten spreekt, adviseert en begeleidt Jan-Piet jaarlijks honderden (toekomstige) franchisenemers. Onder deze doelgroep bestaat een grote informatie-behoefte. Om hieraan tegemoet te komen heeft de FranchiseFormules Adviestak, in samenwerking met mede-auteurs Rijksuniversiteit Groningen, AG Hart Advocaten en stichting Franchise Keurmerk, het eBook ‘Wat is Franchise?’ opgesteld.

Jan-Piet is ook betrokken als vakexpert ‘Franchising’ bij kennisbank The Question Library, waar hij de online Q&A lijst ‘Franchising in meer dan 100 vragen’ beheert. De Q&A is eveneens als eBook (pdf) en als paperback verkrijgbaar.


Onze partners

Wat alle partnerships gemeen hebben is dat de FranchiseFormules Adviestak zich samen met haar partners inzet om kennis en ervaring te delen.



Partner
Hans Hagoort, partner Rijswijk

Hans Hagoort, Rijswijk

1

070 250 02 20
06 53 72 02 10
hans@mcr-retailminds.nl
Linkedin
Partner

Antoine Bulsink, Geldrop

1

+31 (0) 40 280 89 19
+31 (0) 6 30 03 14 39
antoine@bulsink.nl
Linkedin
Partner

Jeff ‘t Hart, Rotterdam

1

+31 (0)10- 436 2866
Afgeschermd
Hart@aghart.nl
Linkedin
Partner

Guus de Jongh, Eindhoven

1

+31 (0)40-2556261
+31 (0)6-53410248
guus@franchiseconnect.nl
Linkedin
Partner

Carlo van Rienen, Eindhoven

1

+31 (0)40-2556261
+31 (0)6-57930689
carlo@franchiseconnect.nl
Linkedin
Partner

Theo Bouwmans, Budel

1

+31 (0)495 585 365
+31 (0)6-53579140
tbouwmans@expensereduction.com
Linkedin
Partner

Nico van Loo, Hengelo

1

+31 (0)74-2426465
+31 (0)6-33763360
n.vanloo@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Pierre Vancrutsen, Lo (België)

1

+32 (0)58 62 82 83
+32 (0)484 990 409
pierre.vancrutsen@pcorporation.be
Linkedin
Partner

Pim van Rijswijk, Utrecht

1

+31 (0)346–555 797
+31 (0)6 42345387
pvanrijswijk@vrbadvies.nl
Linkedin
Partner
Partner

Ron Castelijns, Amersfoort

1

+ 31 (0)33 8882697
+31 (0)6 24246789
r.castelijns@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Frank van Rijk, Velp

1

+31 (0)26 361 7915
+31 (0)653401008
f.vanrijk@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Erik van Koert, Rijswijk

1

070 250 02 20
06 41 99 83 93
erik@mcr-retailminds.nl
Linkedin
Partner

Manouschka Bouman, Brussel (België)

1

+32 (0)2522 19 57
+31 (0)6 57545142
mbo@leonidas.be
Linkedin
Partner
Partner
Gerard Gerritsen, partner Voorschoten

Gerard Gerritsen, Voorschoten

1

+31 (0)71-589 87 80
+31 (0)6-54 90 85 20
g.gerritsen@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Janine Lie-A-Kwie, Utrecht

1

+31 (0)30 2106038
+31 (0)6 4 63 63 096
janinelieakwie@actioncoach.com
Linkedin
Partner