Erik van Koert, Rijswijk

Erik van Koert: Businesspartner Locatiestrategieën- en Groeivraagstukken

Erik (1960) is door zijn ruime ervaring en ontwikkelde kennis een volwaardig gesprekspartner voor iedere retail-ondernemer. Niet verwonderlijk dat zijn loopbaan zich hoofdzakelijk in de retail heeft doorontwikkeld. Opgegroeid in een pur sang ondernemersgezin in Den Haag, is de detailhandel en zakelijk inzicht hem met de paplepel ingegoten en heeft hij zich ontwikkeld tot een specialist in locatiestrategie.

Zijn carrière heeft in de negentiger jaren een vlucht genomen toen hij binnen de directie van de BouwCenter Groep met 85 vestigingen, verantwoordelijk was voor marketing en de vestigingsstrategie in Nederland.

Vanaf 2002 heeft Erik de stap naar zelfstandig ondernemerschap gemaakt. Als consultant op het vlak van locatiestrategie heeft hij intussen een groot scala aan organisaties geadviseerd bij expansievraagstukken en -uitdagingen. Zijn ervaring kenmerkt zich vooral door een nuchtere en weloverwogen blik op veel verschillende branches en de specifieke kenmerken hiervan. Eén van zijn vaardigheden is om de ondernemer een spiegel voor te houden waarmee deze zijn beeld en visie op locatiekeuzes met sterke argumenten vorm kan geven.

Erik is samen met zijn compagnon Hans Hagoort verantwoordelijk voor het bedrijf MCR Retailminds B.V.


Onze partners

Wat alle partnerships gemeen hebben is dat de FranchiseFormules Adviestak zich samen met haar partners inzet om kennis en ervaring te delen.



Partner

Theo Bouwmans, Budel

1

+31 (0)495 585 365
+31 (0)6-53579140
tbouwmans@expensereduction.com
Linkedin
Partner

Janine Lie-A-Kwie, Utrecht

1

+31 (0)30 2106038
+31 (0)6 4 63 63 096
janinelieakwie@actioncoach.com
Linkedin
Partner

Tim Hazekamp

1

055 8200 226
06 48 139 319
tim@denationalefranchisegids.nl
Linkedin
Partner

Guus de Jongh, Eindhoven

1

+31 (0)40-2556261
+31 (0)6-53410248
guus@franchiseconnect.nl
Linkedin
Partner
Partner

Jeff ‘t Hart, Rotterdam

1

+31 (0)10- 436 2866
Afgeschermd
Hart@aghart.nl
Linkedin
Partner

Jan-Piet Broersma, Leeuwarden

1

+31 (0)84 430 00 66
+31 (0)6-417 455 27
info@franchiseformules.nl
Linkedin
Partner

Carlo van Rienen, Eindhoven

1

+31 (0)40-2556261
+31 (0)6-57930689
carlo@franchiseconnect.nl
Linkedin
Partner

Manouschka Bouman, Brussel (België)

1

+32 (0)2522 19 57
+31 (0)6 57545142
mbo@leonidas.be
Linkedin
Partner
Partner
Hans Hagoort, partner Rijswijk

Hans Hagoort, Rijswijk

1

070 250 02 20
06 53 72 02 10
hans@mcr-retailminds.nl
Linkedin
Partner

Pierre Vancrutsen, Lo (België)

1

+32 (0)58 62 82 83
+32 (0)484 990 409
pierre.vancrutsen@pcorporation.be
Linkedin
Partner
Partner
Gerard Gerritsen, partner Voorschoten

Gerard Gerritsen, Voorschoten

1

+31 (0)71-589 87 80
+31 (0)6-54 90 85 20
g.gerritsen@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Pim van Rijswijk, Utrecht

1

+31 (0)346–555 797
+31 (0)6 42345387
pvanrijswijk@vrbadvies.nl
Linkedin
Partner

Frank van Rijk, Velp

1

+31 (0)26 361 7915
+31 (0)653401008
f.vanrijk@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Ron Castelijns, Amersfoort

1

+ 31 (0)33 8882697
+31 (0)6 24246789
r.castelijns@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Nico van Loo, Hengelo

1

+31 (0)74-2426465
+31 (0)6-33763360
n.vanloo@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Antoine Bulsink, Geldrop

1

+31 (0) 40 280 89 19
+31 (0) 6 30 03 14 39
antoine@bulsink.nl
Linkedin