Erik van Koert, MCR Retailminds

Erik van Koert: Businesspartner Locatiestrategieën- en Groeivraagstukken

Erik (1960) is door zijn ruime ervaring en ontwikkelde kennis een volwaardig gesprekspartner voor iedere retail-ondernemer. Niet verwonderlijk dat zijn loopbaan zich hoofdzakelijk in de retail heeft doorontwikkeld. Opgegroeid in een pur sang ondernemersgezin in Den Haag, is de detailhandel en zakelijk inzicht hem met de paplepel ingegoten en heeft hij zich ontwikkeld tot een specialist in locatiestrategie.

Zijn carrière heeft in de negentiger jaren een vlucht genomen toen hij binnen de directie van de BouwCenter Groep met 85 vestigingen, verantwoordelijk was voor marketing en de vestigingsstrategie in Nederland.

Vanaf 2002 heeft Erik de stap naar zelfstandig ondernemerschap gemaakt. Als consultant op het vlak van locatiestrategie heeft hij intussen een groot scala aan organisaties geadviseerd bij expansievraagstukken en -uitdagingen. Zijn ervaring kenmerkt zich vooral door een nuchtere en weloverwogen blik op veel verschillende branches en de specifieke kenmerken hiervan. Eén van zijn vaardigheden is om de ondernemer een spiegel voor te houden waarmee deze zijn beeld en visie op locatiekeuzes met sterke argumenten vorm kan geven.

Erik is samen met zijn compagnon Hans Hagoort verantwoordelijk voor het bedrijf MCR Retailminds B.V.


Onze partners

Wat alle partnerships gemeen hebben is dat de FranchiseFormules Adviestak zich samen met haar partners inzet om kennis en ervaring te delen.



Partner

Jan-Piet Broersma, Franchising Etc.

1

+31 (0)84 430 00 66
+31 (0)6-417 455 27
info@franchiseformules.nl
Linkedin
Partner

Theo Bouwmans, ERA Nederland

1

+31 (0)495 585 365
+31 (0)6-53579140
tbouwmans@expensereduction.com
Linkedin
Partner
Partner
Partner

Luc Deraedt, Wijze Raven

1

+32 (0)478 919305
n.v.t.
luc@jongeraven.be
Linkedin
Partner
Gerard Gerritsen, partner Voorschoten

Gerard Gerritsen, Retailarchitects

1

+31 (0)71-589 87 80
+31 (0)6-54 90 85 20
g.gerritsen@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Manouschka Bouman, Leonidas

1

+32 (0)2522 19 57
+31 (0)6 57545142
mbo@leonidas.be
Linkedin
Partner

Pim van Rijswijk, VRB Adviesgroep

1

+31 (0)346–555 797
+31 (0)6 42345387
pvanrijswijk@vrbadvies.nl
Linkedin
Partner

Pierre Vancrutsen, PCorporation

1

+32 (0)58 62 82 83
+32 (0)484 990 409
pierre.vancrutsen@pcorporation.be
Linkedin
Partner

Janine Lie-A-Kwie, ActionCOACH

1

+31 (0)30 2106038
+31 (0)6 4 63 63 096
janinelieakwie@actioncoach.com
Linkedin
Partner

Antoine Bulsink, Bulsink retail

1

+31 (0) 40 280 89 19
+31 (0) 6 30 03 14 39
antoine@bulsink.nl
Linkedin
Partner

Carlo van Rienen, Franchise Connect

1

+31 (0)40-2556261
+31 (0)6-57930689
carlo@franchiseconnect.nl
Linkedin
Partner
Partner

Guus de Jongh, Franchise Connect

1

+31 (0)40-2556261
+31 (0)6-53410248
guus@franchiseconnect.nl
Linkedin
Partner

Nico van Loo, MOVE Retailsolutions

1

+31 (0)74-2426465
+31 (0)6-33763360
n.vanloo@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Jeff ‘t Hart, AG Hart Advocaten

1

+31 (0)10- 436 2866
Afgeschermd
Hart@aghart.nl
Linkedin
Partner
Hans Hagoort, partner Rijswijk
Partner

Mark Bloemendaal, SmartRollout

1

+31(0)30 23 23 748
+31 (0)6 52 30 45 77
mark@smartrollout.com
Linkedin