Antoine Bulsink, Bulsink retail

Ruim tachtig jaar geleden, om precies te zijn in 1928, richtte aannemer Gerrit Bulsink zijn eenmanszaak op in het Brabantse Geldrop.

Zijn ondernemerschap en vakmanschap zorgden er al snel voor dat Bulsink Bouwbedrijf uitgroeide tot een middelgroot bedrijf met een uitstekende reputatie in de wijde regio.
In de jaren zeventig namen zijn beide zoons Antoon en Alphons Bulsink het bedrijf van Gerrit over.

In 1997 heeft de 3e generatie, in de persoon van Antoine Bulsink, de leiding van het bedrijf overgenomen. Hij bouwde niet alleen voort op het stevige fundament dat bestond maar zette Bulsink ook op de kaart als een gerenommeerd, innovatief en modern bedrijf dat gewaardeerd is als betrouwbaar partner in bouw, ontwikkeling en ondernemerschap.

Geheel in de traditie van Gerrit Bulsink, is die waardering de verdienste van onze mensen. Mensen met een gedegen opleiding, actuele en parate kennis, passie, trots en vakmanschap.


Onze partners

Wat alle partnerships gemeen hebben is dat de FranchiseFormules Adviestak zich samen met haar partners inzet om kennis en ervaring te delen.



Partner

Pim van Rijswijk, VRB Adviesgroep

Businesspartners

+31 (0)346"“555 797
+31 (0)6 42345387
pvanrijswijk@vrbadvies.nl
Linkedin
Partner

Erik van Koert, MCR Retailminds

Businesspartners

n.v.t.
06 41 99 83 93
erik@mcr-retailminds.nl
Linkedin
Partner

Luc Deraedt, Franchisee.be

Businesspartners

+32 (0)478 919305
n.v.t.
luc@jongeraven.be
Linkedin
Partner

Theo Bouwmans, ERA Nederland

Businesspartners

+31 (0)495 585 365
+31 (0)6-53579140
tbouwmans@expensereduction.com
Linkedin
Partner

Wim Vermeersch, ERA België

Businesspartners

+32 15 34 70 46
+32 476 50 01 02
wvermeersch@expensereduction.com
Linkedin
Partner

Niels Rehe, SABMedia B.V.

Businesspartners

+31 (0)35 20 14 797
+31 (0)6 16 96 86 70
niels@sabmedia.nl
Linkedin
Partner

Nico van Loo, MOVE Retailsolutions

Businesspartners

+31 (0)74-2426465
+31 (0)6-33763360
n.vanloo@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Janine Lie-A-Kwie, ActionCOACH

Businesspartners

+31 (0)30 2106038
+31 (0)6 4 63 63 096
janinelieakwie@actioncoach.com
Linkedin
Partner

Gerard Gerritsen, Retailarchitects

Businesspartners

+31 (0)71-589 87 80
+31 (0)6-54 90 85 20
g.gerritsen@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Pierre Vancrutsen, PCorporation

Businesspartners

+32 (0)58 62 82 83
+32 (0)484 990 409
pierre.vancrutsen@pcorporation.be
Linkedin
Partner

Jan-Piet Broersma, Franchising Etc.

Businesspartners

+31 (0)84 430 00 66
+31 (0)6-417 455 27
info@franchiseformules.nl
Linkedin