Theo Bouwmans, ERA Nederland

Ik heb meer dan 30 jaar wereldwijde ervaring in voornamelijk de chemische industrie waarin ik verschillende posities gehad heb in sales, business development en management bij groot MKB en verschillende multinationals. In 2004 heb ik mijn eigen bedrijf opgericht en heb sindsdien gewerkt als onafhankelijk consultant in de industrie.

De laatste tijd lag de focus op werving van kandidaten voor franchisegevers (vanuit mijn bedrijf MatchPoint). Dit is ook hoe ik in contact ben gekomen met de formule Expense Reduction Analysts. Ik werd onmiddellijk aangetrokken en enthousiast van en door hun businessmodel en het “˜no cure no pay’ concept waardoor de klanten de mogelijkheid krijgen hun winstpositie te verbeteren in plaats van geld te verliezen.

Binnen de Nederlandse organisatie van Expense Reduction Analysts ben ik, naast het helpen van klanten met kostenreductie, als Managing Partner verantwoordelijk voor de commerciële ondersteuning en uitbouw van het netwerk met franchisenemers

Voor MatchPoint ligt de nadruk op werving van kandidaten voor franchisegevers werkzaam in de BENELUX, Duitsland en Zwitserland. Onze methode omvat een gedegen screening van de kandidaat waarbij de drijfveren, motivatie en de vaardigheden van de kandidaat voorop staan om een juiste match te vinden met een franchise organisatie. Op deze manier zijn we ook zeker dat de kandidaat die we aan de franchisegever voorstellen weet wat de formule voor hem kan betekenen. Van de andere kant is dit ook een tijds- en kostenbesparing voor de franchisegever omdat hij goed voorbereide en gemotiveerde kandidaten aan tafel heeft bij de eerste kennismaking.


Onze partners

Wat alle partnerships gemeen hebben is dat de FranchiseFormules Adviestak zich samen met haar partners inzet om kennis en ervaring te delen.



Partner

Ron Castelijns, StarteenFranchise.nl

Businesspartners

+ 31 (0)33 8882697
+31 (0)6 24246789
info@starteenfranchise.nl
Linkedin
Partner

Gerard Gerritsen, Retailarchitects

Businesspartners

+31 (0)71-589 87 80
+31 (0)6-54 90 85 20
g.gerritsen@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Niels Rehe, SABMedia B.V.

Businesspartners

+31 (0)35 20 14 797
+31 (0)6 16 96 86 70
niels@sabmedia.nl
Linkedin
Partner

Michel Termeer, Lekkerland

Businesspartners

+31 (0) 40 264 4405
+31 (0) 6 1518 2329
michel.termeer@lekkerland.nl
Linkedin
Partner

Pierre Vancrutsen, PCorporation

Businesspartners

+32 (0)58 62 82 83
+32 (0)484 990 409
pierre.vancrutsen@pcorporation.be
Linkedin
Partner

Erik van Koert, MCR Retailminds

Businesspartners

n.v.t.
06 41 99 83 93
erik@mcr-retailminds.nl
Linkedin
Partner

Vincent Hooghuis, Lekkerland

Businesspartners

+31 (0) 40 264 4890
vincent.hooghuis@lekkerland.nl
Linkedin
Partner

Frank van Rijk, RvR Retailspecialisten

Businesspartners

+31 (0)26 361 7915
+31 (0)653401008
f.vanrijk@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Jan-Piet Broersma, Franchising Etc.

Businesspartners

+31 (0)84 430 00 66
+31 (0)6-417 455 27
info@franchiseformules.nl
Linkedin
Partner

Tim Hazekamp, Nationale Franchisegids

Businesspartners

055 8200 226
06 48 139 319
tim@denationalefranchisegids.nl
Linkedin
Partner

Pim van Rijswijk, VRB Adviesgroep

Businesspartners

+31 (0)346"“555 797
+31 (0)6 42345387
pvanrijswijk@vrbadvies.nl
Linkedin
Partner

Nico van Loo, MOVE Retailsolutions

Businesspartners

+31 (0)74-2426465
+31 (0)6-33763360
n.vanloo@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Wim Vermeersch, ERA België

Businesspartners

+32 15 34 70 46
+32 476 50 01 02
wvermeersch@expensereduction.com
Linkedin
Partner

Luc Deraedt, Franchisee.be

Businesspartners

+32 (0)478 919305
n.v.t.
luc@jongeraven.be
Linkedin
Partner

Antoine Bulsink, Bulsink retail

Businesspartners

+31 (0) 40 280 89 19
+31 (0) 6 30 03 14 39
antoine@bulsink.nl
Linkedin
Partner

Marco Drijfhout, VORM MARTINI

Businesspartners

+31 (0)50 82 00 550
+31 (0)6-460 15 429
marco.drijfhout@vorm.com
Linkedin
Partner

Cor de Graaff, Capital Circle

Businesspartners

010-3020303
06-31958630
cor.de.graaff@capitalcircle.nl
Linkedin
Partner

Janine Lie-A-Kwie, ActionCOACH

Businesspartners

+31 (0)30 2106038
+31 (0)6 4 63 63 096
janinelieakwie@actioncoach.com
Linkedin