Gerard Gerritsen, Retailarchitects

Senior partner Voorschoten: Gerard Gerritsen

Gerard Gerritsen is sinds vele jaren actief in de Franchise Industrie. Hij managed opdrachten binnen zijn eigen onderneming ““ Retailarchitects ““ en werkt nauw samen met andere professionals in de Franchise en Retail Business. Hij opereert als senior consultant op executive niveau voor grote en middelgrote ondernemingen in het MKB. Maar is ook beschikbaar voor jonge entrepreneurs en start-ups voor advies, het structureren van de expansie en herstructureren van bestaande formules.

Doelen:

Werk en leef met plezier. Inspireer, enthousiasmeer familie, vrienden en klanten. Wees trots, creatief en positief. Ga zuinig om met het milieu. Blijf jong van geest, leergierig en sta open voor nieuwe ervaringen. Relativeer waar nodig.

Zijn specialismen zijn: Strategie en Conceptontwikkeling,  Groeistrategieen, [interim] Franchise & Retail Management, Franchise Development en Projectmanagement.  De opmaak van profielen [franchisenemers en franchisegever], Greenfield en Conversie Franchise, BtC & BtB, Werving en selectie van Franchisenemers. Locatie search. Onderhandeling met eigenaren en verhuurders.

Werkte voor onder meer: ABN AMRO, Chase Manhattan Bank, HANOS Internationale Groothandel, Laarhoven design, City Box, MCR Consultants, FDB Consultants, ChairPro International Bulgarije, Office 1 International USA en ABC for Office Jordanie.

Namens de FranchiseFormules.NL Adviestak treedt Gerard o.a. op inzake de formules TAB (The Alternative Board), Mango Tree , Masters of Sales Europe, Kaas & Zo en TCollege.


Onze partners

Wat alle partnerships gemeen hebben is dat de FranchiseFormules Adviestak zich samen met haar partners inzet om kennis en ervaring te delen.



Partner

Erik van Koert, MCR Retailminds

Businesspartners

n.v.t.
06 41 99 83 93
erik@mcr-retailminds.nl
Linkedin
Partner

Pierre Vancrutsen, PCorporation

Businesspartners

+32 (0)58 62 82 83
+32 (0)484 990 409
pierre.vancrutsen@pcorporation.be
Linkedin
Partner

Luc Deraedt, Franchisee.be

Businesspartners

+32 (0)478 919305
n.v.t.
luc@jongeraven.be
Linkedin
Partner

Janine Lie-A-Kwie, ActionCOACH

Businesspartners

+31 (0)30 2106038
+31 (0)6 4 63 63 096
janinelieakwie@actioncoach.com
Linkedin
Partner

Michel Termeer, Lekkerland

Businesspartners

+31 (0) 40 264 4405
+31 (0) 6 1518 2329
michel.termeer@lekkerland.nl
Linkedin
Partner

Jan-Piet Broersma, Franchising Etc.

Businesspartners

+31 (0)84 430 00 66
+31 (0)6-417 455 27
info@franchiseformules.nl
Linkedin
Partner

Vincent Hooghuis, Lekkerland

Businesspartners

+31 (0) 40 264 4890
vincent.hooghuis@lekkerland.nl
Linkedin
Partner

Ron Castelijns, StarteenFranchise.nl

Businesspartners

+ 31 (0)33 8882697
+31 (0)6 24246789
info@starteenfranchise.nl
Linkedin
Partner

Tim Hazekamp, Nationale Franchisegids

Businesspartners

055 8200 226
06 48 139 319
tim@denationalefranchisegids.nl
Linkedin
Partner

Antoine Bulsink, Bulsink retail

Businesspartners

+31 (0) 40 280 89 19
+31 (0) 6 30 03 14 39
antoine@bulsink.nl
Linkedin
Partner

Cor de Graaff, Capital Circle

Businesspartners

010-3020303
06-31958630
cor.de.graaff@capitalcircle.nl
Linkedin
Partner

Niels Rehe, SABMedia B.V.

Businesspartners

+31 (0)35 20 14 797
+31 (0)6 16 96 86 70
niels@sabmedia.nl
Linkedin
Partner

Wim Vermeersch, ERA België

Businesspartners

+32 15 34 70 46
+32 476 50 01 02
wvermeersch@expensereduction.com
Linkedin
Partner

Theo Bouwmans, ERA Nederland

Businesspartners

+31 (0)495 585 365
+31 (0)6-53579140
tbouwmans@expensereduction.com
Linkedin
Partner

Nico van Loo, MOVE Retailsolutions

Businesspartners

+31 (0)74-2426465
+31 (0)6-33763360
n.vanloo@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Pim van Rijswijk, VRB Adviesgroep

Businesspartners

+31 (0)346"“555 797
+31 (0)6 42345387
pvanrijswijk@vrbadvies.nl
Linkedin
Partner

Frank van Rijk, RvR Retailspecialisten

Businesspartners

+31 (0)26 361 7915
+31 (0)653401008
f.vanrijk@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Marco Drijfhout, VORM MARTINI

Businesspartners

+31 (0)50 82 00 550
+31 (0)6-460 15 429
marco.drijfhout@vorm.com
Linkedin