Nico van Loo, MOVE Retailsolutions

Senior partner Hengelo: Nico van Loo

Nico van Loo is eigenaar van MOVE. De liefde voor franchise, de gedrevenheid en de wens om zijn kennis en die van vakgenoten voor u in te kunnen zetten vormen de basis voor de oprichting van MOVE.

MOVE begeleidt u bij de lancering of verbetering van uw franchiseconcept. Hierbij coördineert MOVE het volledige franchisetraject van idee, implementatie tot aan formulebegeleiding. Met name de combinatie van theoretische kennis en veel praktijkervaring zorgt voor een grote toegevoegde waarde. Er wordt sterk gekeken naar rendements-verbetering van hoofdkantoor en aangesloten leden.

Specialiteiten binnen de Fast Moving Consumer Goods:

  • Ontwerpen van franchiseplannen;
  • Ontwikkeling van franchiseformules;
  • Ontwikkelen inkoop strategie voor franchise;
  • Ontwerpen franchisecontracten en handboeken;
  • Begeleiden testfase franchiseformules;
  • Uitrollen franchiseformules;
  • Volledige begeleiding van franchisenemers (van intake tot aan lancering van de formule);
  • Inrichting of herinrichting van het franchisefiliaal;
  • Formulemanagement;
  • Optimalisering van de commerciële bedrijfsvoering voor hoofdkantoor en franchisenemer;
  • Optimaliseren van klantencontacten door inzet van online en offline activiteiten.

Nico heeft 30 jaar ervaring opgedaan bij gerenommeerde retail/franchiseorganisaties, detailhandel en onlineaanbieders. Voorgaande functie: Categorymanager Wehkamp, Senior Buyer AS Watson, Inkoopmanager/formulemanager Intres/Euretco/C&C(franchising) Hij beschikt over een groot netwerk van vakspecialisten, retailers en bedrijven en maakt deel uit van diverse netwerkorganisaties.


Onze partners

Wat alle partnerships gemeen hebben is dat de FranchiseFormules Adviestak zich samen met haar partners inzet om kennis en ervaring te delen.



Partner
Partner

Jeff ‘t Hart, AG Hart Advocaten

1

+31 (0)10- 436 2866
Afgeschermd
Hart@aghart.nl
Linkedin
Partner
Partner
Partner

Janine Lie-A-Kwie, ActionCOACH

1

+31 (0)30 2106038
+31 (0)6 4 63 63 096
janinelieakwie@actioncoach.com
Linkedin
Partner

Jan-Piet Broersma, Franchising Etc.

1

+31 (0)84 430 00 66
+31 (0)6-417 455 27
info@franchiseformules.nl
Linkedin
Partner

Pim van Rijswijk, VRB Adviesgroep

1

+31 (0)346–555 797
+31 (0)6 42345387
pvanrijswijk@vrbadvies.nl
Linkedin
Partner

Pierre Vancrutsen, PCorporation

1

+32 (0)58 62 82 83
+32 (0)484 990 409
pierre.vancrutsen@pcorporation.be
Linkedin
Partner

Luc Deraedt, Wijze Raven

1

+32 (0)478 919305
n.v.t.
luc@jongeraven.be
Linkedin
Partner
Gerard Gerritsen, partner Voorschoten

Gerard Gerritsen, Retailarchitects

1

+31 (0)71-589 87 80
+31 (0)6-54 90 85 20
g.gerritsen@franchisingetc.com
Linkedin
Partner
Hans Hagoort, partner Rijswijk
Partner

Manouschka Bouman, Leonidas

1

+32 (0)2522 19 57
+31 (0)6 57545142
mbo@leonidas.be
Linkedin
Partner

Carlo van Rienen, Franchise Connect

1

+31 (0)40-2556261
+31 (0)6-57930689
carlo@franchiseconnect.nl
Linkedin
Partner
Partner

Antoine Bulsink, Bulsink retail

1

+31 (0) 40 280 89 19
+31 (0) 6 30 03 14 39
antoine@bulsink.nl
Linkedin
Partner

Mark Bloemendaal, SmartRollout

1

+31(0)30 23 23 748
+31 (0)6 52 30 45 77
mark@smartrollout.com
Linkedin
Partner

Guus de Jongh, Franchise Connect

1

+31 (0)40-2556261
+31 (0)6-53410248
guus@franchiseconnect.nl
Linkedin
Partner

Theo Bouwmans, ERA Nederland

1

+31 (0)495 585 365
+31 (0)6-53579140
tbouwmans@expensereduction.com
Linkedin