Nico van Loo, MOVE Retailsolutions

Senior partner Hengelo: Nico van Loo

Nico van Loo is eigenaar van MOVE. De liefde voor franchise, de gedrevenheid en de wens om zijn kennis en die van vakgenoten voor u in te kunnen zetten vormen de basis voor de oprichting van MOVE.

MOVE begeleidt u bij de lancering of verbetering van uw franchiseconcept. Hierbij coördineert MOVE het volledige franchisetraject van idee, implementatie tot aan formulebegeleiding. Met name de combinatie van theoretische kennis en veel praktijkervaring zorgt voor een grote toegevoegde waarde. Er wordt sterk gekeken naar rendements-verbetering van hoofdkantoor en aangesloten leden.

Specialiteiten binnen de Fast Moving Consumer Goods:

  • Ontwerpen van franchiseplannen;
  • Ontwikkeling van franchiseformules;
  • Ontwikkelen inkoop strategie voor franchise;
  • Ontwerpen franchisecontracten en handboeken;
  • Begeleiden testfase franchiseformules;
  • Uitrollen franchiseformules;
  • Volledige begeleiding van franchisenemers (van intake tot aan lancering van de formule);
  • Inrichting of herinrichting van het franchisefiliaal;
  • Formulemanagement;
  • Optimalisering van de commerciële bedrijfsvoering voor hoofdkantoor en franchisenemer;
  • Optimaliseren van klantencontacten door inzet van online en offline activiteiten.

Nico heeft 30 jaar ervaring opgedaan bij gerenommeerde retail/franchiseorganisaties, detailhandel en onlineaanbieders. Voorgaande functie: Categorymanager Wehkamp, Senior Buyer AS Watson, Inkoopmanager/formulemanager Intres/Euretco/C&C(franchising) Hij beschikt over een groot netwerk van vakspecialisten, retailers en bedrijven en maakt deel uit van diverse netwerkorganisaties.


Onze partners

Wat alle partnerships gemeen hebben is dat de FranchiseFormules Adviestak zich samen met haar partners inzet om kennis en ervaring te delen.



Partner

Tim Hazekamp, Nationale Franchisegids

Businesspartners

055 8200 226
06 48 139 319
tim@denationalefranchisegids.nl
Linkedin
Partner

Ron Castelijns, StarteenFranchise.nl

Businesspartners

+ 31 (0)33 8882697
+31 (0)6 24246789
info@starteenfranchise.nl
Linkedin
Partner

Janine Lie-A-Kwie, ActionCOACH

Businesspartners

+31 (0)30 2106038
+31 (0)6 4 63 63 096
janinelieakwie@actioncoach.com
Linkedin
Partner

Erik van Koert, MCR Retailminds

Businesspartners

n.v.t.
06 41 99 83 93
erik@mcr-retailminds.nl
Linkedin
Partner

Wim Vermeersch, ERA België

Businesspartners

+32 15 34 70 46
+32 476 50 01 02
wvermeersch@expensereduction.com
Linkedin
Partner

Pim van Rijswijk, VRB Adviesgroep

Businesspartners

+31 (0)346"“555 797
+31 (0)6 42345387
pvanrijswijk@vrbadvies.nl
Linkedin
Partner

Theo Bouwmans, ERA Nederland

Businesspartners

+31 (0)495 585 365
+31 (0)6-53579140
tbouwmans@expensereduction.com
Linkedin
Partner

Niels Rehe, SABMedia B.V.

Businesspartners

+31 (0)35 20 14 797
+31 (0)6 16 96 86 70
niels@sabmedia.nl
Linkedin
Partner

Michel Termeer, Lekkerland

Businesspartners

+31 (0) 40 264 4405
+31 (0) 6 1518 2329
michel.termeer@lekkerland.nl
Linkedin
Partner

Frank van Rijk, RvR Retailspecialisten

Businesspartners

+31 (0)26 361 7915
+31 (0)653401008
f.vanrijk@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Luc Deraedt, Franchisee.be

Businesspartners

+32 (0)478 919305
n.v.t.
luc@jongeraven.be
Linkedin
Partner

Vincent Hooghuis, Lekkerland

Businesspartners

+31 (0) 40 264 4890
vincent.hooghuis@lekkerland.nl
Linkedin
Partner

Gerard Gerritsen, Retailarchitects

Businesspartners

+31 (0)71-589 87 80
+31 (0)6-54 90 85 20
g.gerritsen@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Marco Drijfhout, VORM MARTINI

Businesspartners

+31 (0)50 82 00 550
+31 (0)6-460 15 429
marco.drijfhout@vorm.com
Linkedin
Partner

Cor de Graaff, Capital Circle

Businesspartners

010-3020303
06-31958630
cor.de.graaff@capitalcircle.nl
Linkedin
Partner

Antoine Bulsink, Bulsink retail

Businesspartners

+31 (0) 40 280 89 19
+31 (0) 6 30 03 14 39
antoine@bulsink.nl
Linkedin
Partner

Jan-Piet Broersma, Franchising Etc.

Businesspartners

+31 (0)84 430 00 66
+31 (0)6-417 455 27
info@franchiseformules.nl
Linkedin
Partner

Pierre Vancrutsen, PCorporation

Businesspartners

+32 (0)58 62 82 83
+32 (0)484 990 409
pierre.vancrutsen@pcorporation.be
Linkedin