Pim van Rijswijk, VRB Adviesgroep

De VRB Adviesgroep is in 2005 opgericht door Pim van Rijswijk. Voordat Pim startte met de VRB Adviesgroep werkte hij o.a. bij Aegon, nam hij deel aan een traineeship bij ING Bank en werkte hij een drietal jaren bij een middelgroot belastingadvies- en accountantskantoor (NOB). Pim is auteur van een vijftal boeken over verschillende fiscale onderwerpen. Deze boeken zijn:

  • “Eenmanszaak, BV of holdingstructuur oprichten” (meer dan 50.000 uitgaven)
  • “De Wet DBA, de mogelijkheden en de ZZP BV” (meer dan 20.000 uitgaven)
  • “Voor, tijdens en na uw ontslag”
  • “Bespaar Meer Belasting voor ondernemers en DGA’s”
  • “Betaal 2% winstbelasting vanuit Curaçao”

Pim van Rijswijk is op maandelijkse basis te gast bij het programma Business Class van Harry Mens op RTL-7. In dit programma behandelt Pim een onderwerp dat betrekking heeft op het besparen van belasting voor ondernemers, het oprichten van BV’s en het opstellen van de jaarrekening. Daarnaast is Pim spreker tijdens de meeste bijeenkomsten die door VRB op hun kantoor in Utrecht worden gegeven en is hij coach / trainer bij de Utrechtse Ondernemers Academie. Pim van Rijswijk staat ingeschreven als Fiscaal Adviseur bij het FSDC en hij is het beste te bereiken op nummer: 06 ““ 4 2345 387 of per email: pvanrijswijk@vrbadvies.nl


Onze partners

Wat alle partnerships gemeen hebben is dat de FranchiseFormules Adviestak zich samen met haar partners inzet om kennis en ervaring te delen.



Partner

Janine Lie-A-Kwie, ActionCOACH

Businesspartners

+31 (0)30 2106038
+31 (0)6 4 63 63 096
janinelieakwie@actioncoach.com
Linkedin
Partner

Antoine Bulsink, Bulsink retail

Businesspartners

+31 (0) 40 280 89 19
+31 (0) 6 30 03 14 39
antoine@bulsink.nl
Linkedin
Partner

Theo Bouwmans, ERA Nederland

Businesspartners

+31 (0)495 585 365
+31 (0)6-53579140
tbouwmans@expensereduction.com
Linkedin
Partner

Jan-Piet Broersma, Franchising Etc.

Businesspartners

+31 (0)84 430 00 66
+31 (0)6-417 455 27
info@franchiseformules.nl
Linkedin
Partner

Tim Hazekamp, Nationale Franchisegids

Businesspartners

055 8200 226
06 48 139 319
tim@denationalefranchisegids.nl
Linkedin
Partner

Frank van Rijk, RvR Retailspecialisten

Businesspartners

+31 (0)26 361 7915
+31 (0)653401008
f.vanrijk@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Henk-Jan Lasonder, VORM MARTINI

Businesspartners

+31 (0)50 "“ 82 00 550
+31 (0)6-1007 04 05
henkjan.lasonder@vorm.com
Linkedin
Partner

Michel Termeer, Lekkerland

Businesspartners

+31 (0) 40 264 4405
+31 (0) 6 1518 2329
michel.termeer@lekkerland.nl
Linkedin
Partner

Gerard Gerritsen, Retailarchitects

Businesspartners

+31 (0)71-589 87 80
+31 (0)6-54 90 85 20
g.gerritsen@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Nico van Loo, MOVE Retailsolutions

Businesspartners

+31 (0)74-2426465
+31 (0)6-33763360
n.vanloo@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Vincent Hooghuis, Lekkerland

Businesspartners

+31 (0) 40 264 4890
vincent.hooghuis@lekkerland.nl
Linkedin
Partner

Wim Vermeersch, ERA België

Businesspartners

+32 15 34 70 46
+32 476 50 01 02
wvermeersch@expensereduction.com
Linkedin
Partner

Niels Rehe, SABMedia B.V.

Businesspartners

+31 (0)35 20 14 797
+31 (0)6 16 96 86 70
niels@sabmedia.nl
Linkedin
Partner

Assie Licher, Belcentrale B.V.

Businesspartners

088 333 4446
+31 (0)6 40 84 39 20
assie.licher@belcentrale.nl
Linkedin
Partner

Pierre Vancrutsen, PCorporation

Businesspartners

+32 (0)58 62 82 83
+32 (0)484 990 409
pierre.vancrutsen@pcorporation.be
Linkedin
Partner

Luc Deraedt, Franchisee.be

Businesspartners

+32 (0)478 919305
n.v.t.
luc@jongeraven.be
Linkedin
Partner

Ron Castelijns, StarteenFranchise.nl

Businesspartners

+ 31 (0)33 8882697
+31 (0)6 24246789
info@starteenfranchise.nl
Linkedin
Partner

Cor de Graaff, Capital Circle

Businesspartners

010-3020303
06-31958630
cor.de.graaff@capitalcircle.nl
Linkedin
Partner

Erik van Koert, MCR Retailminds

Businesspartners

n.v.t.
06 41 99 83 93
erik@mcr-retailminds.nl
Linkedin