Luc Deraedt, Moorsele (België)

Senior recruitment partner België: Luc Deraedt

Luc Deraedt (°1964) runt een selectie- en rekruteringskantoor voor commerciële profielen (B2B markt) onder de merknamen JongeRaven en SterkeRaven. Onder het derde label WijzeRaven focust hij op actoren die onder zelfstandigenstatuut opereren, en franchising krijgt daarbij een bijzondere plaats. WijzeRaven is ook geassocieerd lid van de Belgische Franchise Federatie.

Luc is Master in de Toegepaste Economische Wetenschappen (UFSIA Antwerpen) en bewandelde een professioneel parcours langsheen een aantal gerenommeerde KMO’s uit diverse sectoren.

In de periode 2005-2016 was hij rechtstreeks betrokken bij twee franchise-organisaties met Belgische roots (Colora van verfproducent BOSS paints, en Battery Street van importeur/grossist Battery Supplies).

Luc houdt van internationaal ondernemen, heeft een brede talenkennis en is ervan overtuigd dat elke business per definitie een people business is: mensen maken het verschil, een commerciële strategie staat of valt bij de kwaliteit van de mensen die ze bedenken en uitvoeren.

De juiste mensen aan boord (kunnen) halen is plezant en dus maakte Luc er zijn job van. Samen met zijn partner gaat hij elke dag opnieuw voor de perfecte match. De zelfstandige ondernemer (in spe) die zich de gepaste franchiseformule zoekt, is bij hem aan het goede adres. En andersom, de formule die zich de gepaste franchisenemers zoekt, heeft aan Luc de perfecte sparringpartner.

Luc kan in België ook ondernemers begeleiden en adviseren bij alle facetten op het vlak van franchising.


Onze partners

Wat alle partnerships gemeen hebben is dat de FranchiseFormules Adviestak zich samen met haar partners inzet om kennis en ervaring te delen.



Partner

Theo Bouwmans, Budel

1

+31 (0)495 585 365
+31 (0)6-53579140
tbouwmans@expensereduction.com
Linkedin
Partner

Pierre Vancrutsen, Lo (België)

1

+32 (0)58 62 82 83
+32 (0)484 990 409
pierre.vancrutsen@pcorporation.be
Linkedin
Partner
Gerard Gerritsen, partner Voorschoten

Gerard Gerritsen, Voorschoten

1

+31 (0)71-589 87 80
+31 (0)6-54 90 85 20
g.gerritsen@franchisingetc.com
Linkedin
Partner
Hans Hagoort, partner Rijswijk

Hans Hagoort, Rijswijk

1

070 250 02 20
06 53 72 02 10
hans@mcr-retailminds.nl
Linkedin
Partner

Janine Lie-A-Kwie, Utrecht

1

+31 (0)30 2106038
+31 (0)6 4 63 63 096
janinelieakwie@actioncoach.com
Linkedin
Partner

Jan-Piet Broersma, Leeuwarden

1

+31 (0)84 430 00 66
+31 (0)6-417 455 27
info@franchiseformules.nl
Linkedin
Partner

Manouschka Bouman, Brussel (België)

1

+32 (0)2522 19 57
+31 (0)6 57545142
mbo@leonidas.be
Linkedin
Partner

Erik van Koert, Rijswijk

1

070 250 02 20
06 41 99 83 93
erik@mcr-retailminds.nl
Linkedin
Partner

Antoine Bulsink, Geldrop

1

+31 (0) 40 280 89 19
+31 (0) 6 30 03 14 39
antoine@bulsink.nl
Linkedin
Partner
Partner
Partner

Pim van Rijswijk, Utrecht

1

+31 (0)346–555 797
+31 (0)6 42345387
pvanrijswijk@vrbadvies.nl
Linkedin
Partner

Nico van Loo, Hengelo

1

+31 (0)74-2426465
+31 (0)6-33763360
n.vanloo@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Jeff ‘t Hart, Rotterdam

1

+31 (0)10- 436 2866
Afgeschermd
Hart@aghart.nl
Linkedin
Partner

Guus de Jongh, Eindhoven

1

+31 (0)40-2556261
+31 (0)6-53410248
guus@franchiseconnect.nl
Linkedin
Partner

Carlo van Rienen, Eindhoven

1

+31 (0)40-2556261
+31 (0)6-57930689
carlo@franchiseconnect.nl
Linkedin
Partner

Ron Castelijns, Amersfoort

1

+ 31 (0)33 8882697
+31 (0)6 24246789
r.castelijns@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Frank van Rijk, Velp

1

+31 (0)26 361 7915
+31 (0)653401008
f.vanrijk@franchisingetc.com
Linkedin