Tim Hazekamp, Nationale Franchisegids

Tim is sinds 4 jaar account manager bij De Nationale Franchise Gids en ondersteunt franchiseformules met het vinden van kwalitatieve franchisekandidaten. Hiervoor wordt Het Nationale Franchise Platform gebruikt. Tim ondersteunt en begeleidt formules als Kwalitaria, Taco Mundo, Jetts, Kvik, Koopplein, SPAR, Monuta, etc.

Daarnaast is Tim betrokken bij de organisatie van de twee grootste Nederlandse franchise evenementen: Het Nationale Franchise Congres en Franchisebeurs Onderneem ‘t!. Bij eerstgenoemde zijn meer dan 100 formules vertegenwoordigt wat het de grootste bijeenkomst van franchisegevers in Nederland maakt.

Vanuit zijn marketing en vormgeving gerichte achtergrond weet Tim snel een strategische koers neer te zetten en de juiste insteek van een campagne te bepalen.


Onze partners

Wat alle partnerships gemeen hebben is dat de FranchiseFormules Adviestak zich samen met haar partners inzet om kennis en ervaring te delen.



Partner

Gerard Gerritsen, Retailarchitects

Businesspartners

+31 (0)71-589 87 80
+31 (0)6-54 90 85 20
g.gerritsen@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Luc Deraedt, Franchisee.be

Businesspartners

+32 (0)478 919305
n.v.t.
luc@jongeraven.be
Linkedin
Partner

Theo Bouwmans, ERA Nederland

Businesspartners

+31 (0)495 585 365
+31 (0)6-53579140
tbouwmans@expensereduction.com
Linkedin
Partner

Janine Lie-A-Kwie, ActionCOACH

Businesspartners

+31 (0)30 2106038
+31 (0)6 4 63 63 096
janinelieakwie@actioncoach.com
Linkedin
Partner

Nico van Loo, MOVE Retailsolutions

Businesspartners

+31 (0)74-2426465
+31 (0)6-33763360
n.vanloo@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Pim van Rijswijk, VRB Adviesgroep

Businesspartners

+31 (0)346"“555 797
+31 (0)6 42345387
pvanrijswijk@vrbadvies.nl
Linkedin
Partner

Niels Rehe, SABMedia B.V.

Businesspartners

+31 (0)35 20 14 797
+31 (0)6 16 96 86 70
niels@sabmedia.nl
Linkedin
Partner

Michel Termeer, Lekkerland

Businesspartners

+31 (0) 40 264 4405
+31 (0) 6 1518 2329
michel.termeer@lekkerland.nl
Linkedin
Partner

Ron Castelijns, StarteenFranchise.nl

Businesspartners

+ 31 (0)33 8882697
+31 (0)6 24246789
info@starteenfranchise.nl
Linkedin
Partner

Marco Drijfhout, VORM MARTINI

Businesspartners

+31 (0)50 82 00 550
+31 (0)6-460 15 429
marco.drijfhout@vorm.com
Linkedin
Partner

Jan-Piet Broersma, Franchising Etc.

Businesspartners

+31 (0)84 430 00 66
+31 (0)6-417 455 27
info@franchiseformules.nl
Linkedin
Partner

Cor de Graaff, Capital Circle

Businesspartners

010-3020303
06-31958630
cor.de.graaff@capitalcircle.nl
Linkedin
Partner

Antoine Bulsink, Bulsink retail

Businesspartners

+31 (0) 40 280 89 19
+31 (0) 6 30 03 14 39
antoine@bulsink.nl
Linkedin
Partner

Vincent Hooghuis, Lekkerland

Businesspartners

+31 (0) 40 264 4890
vincent.hooghuis@lekkerland.nl
Linkedin
Partner

Erik van Koert, MCR Retailminds

Businesspartners

n.v.t.
06 41 99 83 93
erik@mcr-retailminds.nl
Linkedin
Partner

Frank van Rijk, RvR Retailspecialisten

Businesspartners

+31 (0)26 361 7915
+31 (0)653401008
f.vanrijk@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Wim Vermeersch, ERA België

Businesspartners

+32 15 34 70 46
+32 476 50 01 02
wvermeersch@expensereduction.com
Linkedin
Partner

Pierre Vancrutsen, PCorporation

Businesspartners

+32 (0)58 62 82 83
+32 (0)484 990 409
pierre.vancrutsen@pcorporation.be
Linkedin