Ron Castelijns, Amersfoort

Senior Partner Amersfoort: Ron Castelijns

Ron Castelijns heeft ruime ervaring als zelfstandig ondernemer in een groot aantal vakgebieden. Hij is een echte ‘people manager’ die motiveert, stimuleert en enthousiasmeert. Ron is een groot aanhanger van positief denken, zijn definitie van GELD is dan ook Geven En Leren Delen. Wat tevens de samenwerking en kracht symboliseert van ons samenwerkend ondernemersverband.

Ron is als franchise recruiter actief binnen de grote, groeiende groep ZZP’ers, freelancers en startende ondernemers. Zijn organisatie www.starteenfranchise.nl zoekt, bemiddelt en begeleidt bovengenoemde groep ondernemers naar de franchiseformule die het best aansluit bij de kracht, interesse en het vakgebied van de kandidaat.

Ron heeft veel ervaring opgedaan als ondernemer in de online wereld tijdens de opkomst van Google en de (steeds) grote(re) verschuiving van retail naar online. In de traditionele retail wordt nog heel conservatief gedacht en er is nog veel onwetendheid om online marketing gericht in te zetten voor het stimuleren van fysieke retail.

Namens de FranchiseFormules.NL Adviestak begeleidt Ron franchisegevers én franchisenemers met hun (online) vraagstukken op zowel marketing- als recruitment gebied.

Binnen de samenwerking is Ron op zoek naar ondernemers / (kandidaat-)franchisenemers voor (o.a.) de formules Bailine, Bilingual Kids, enie.nlKoopplein, Marktplaats Helper, Straetus Incasso, Fieldbox, HouseHunting, Speed queen Concept Stores en Domica.


Onze partners

Wat alle partnerships gemeen hebben is dat de FranchiseFormules Adviestak zich samen met haar partners inzet om kennis en ervaring te delen.



Partner

Frank van Rijk, Velp

1

+31 (0)26 361 7915
+31 (0)653401008
f.vanrijk@franchisingetc.com
Linkedin
Partner
Partner

Janine Lie-A-Kwie, Utrecht

1

+31 (0)30 2106038
+31 (0)6 4 63 63 096
janinelieakwie@actioncoach.com
Linkedin
Partner

Jeff ‘t Hart, Rotterdam

1

+31 (0)10- 436 2866
Afgeschermd
Hart@aghart.nl
Linkedin
Partner
Partner

Jan-Piet Broersma, Leeuwarden

1

+31 (0)84 430 00 66
+31 (0)6-417 455 27
info@franchiseformules.nl
Linkedin
Partner

Antoine Bulsink, Geldrop

1

+31 (0) 40 280 89 19
+31 (0) 6 30 03 14 39
antoine@bulsink.nl
Linkedin
Partner

Pim van Rijswijk, Utrecht

1

+31 (0)346–555 797
+31 (0)6 42345387
pvanrijswijk@vrbadvies.nl
Linkedin
Partner

Manouschka Bouman, Brussel (België)

1

+32 (0)2522 19 57
+31 (0)6 57545142
mbo@leonidas.be
Linkedin
Partner

Nico van Loo, Hengelo

1

+31 (0)74-2426465
+31 (0)6-33763360
n.vanloo@franchisingetc.com
Linkedin
Partner
Hans Hagoort, partner Rijswijk

Hans Hagoort, Rijswijk

1

070 250 02 20
06 53 72 02 10
hans@mcr-retailminds.nl
Linkedin
Partner

Pierre Vancrutsen, Lo (België)

1

+32 (0)58 62 82 83
+32 (0)484 990 409
pierre.vancrutsen@pcorporation.be
Linkedin
Partner

Theo Bouwmans, Budel

1

+31 (0)495 585 365
+31 (0)6-53579140
tbouwmans@expensereduction.com
Linkedin
Partner

Guus de Jongh, Eindhoven

1

+31 (0)40-2556261
+31 (0)6-53410248
guus@franchiseconnect.nl
Linkedin
Partner

Carlo van Rienen, Eindhoven

1

+31 (0)40-2556261
+31 (0)6-57930689
carlo@franchiseconnect.nl
Linkedin
Partner
Gerard Gerritsen, partner Voorschoten

Gerard Gerritsen, Voorschoten

1

+31 (0)71-589 87 80
+31 (0)6-54 90 85 20
g.gerritsen@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Erik van Koert, Rijswijk

1

070 250 02 20
06 41 99 83 93
erik@mcr-retailminds.nl
Linkedin
Partner