Ron Castelijns, StarteenFranchise.nl

Senior Partner Amersfoort: Ron Castelijns

Ron Castelijns heeft ruime ervaring als zelfstandig ondernemer in een groot aantal vakgebieden. Hij is een echte ‘people manager’ die motiveert, stimuleert en enthousiasmeert. Ron is een groot aanhanger van positief denken, zijn definitie van GELD is dan ook Geven En Leren Delen. Wat tevens de samenwerking en kracht symboliseert van ons samenwerkend ondernemersverband.

Ron is als franchise recruiter actief binnen de grote, groeiende groep ZZP’ers, freelancers en startende ondernemers. Zijn organisatie www.starteenfranchise.nl zoekt, bemiddelt en begeleidt bovengenoemde groep ondernemers naar de franchiseformule die het best aansluit bij de kracht, interesse en het vakgebied van de kandidaat.

Ron heeft veel ervaring opgedaan als ondernemer in de online wereld tijdens de opkomst van Google en de (steeds) grote(re) verschuiving van retail naar online. In de traditionele retail wordt nog heel conservatief gedacht en er is nog veel onwetendheid om online marketing gericht in te zetten voor het stimuleren van fysieke retail.

Namens de FranchiseFormules.NL Adviestak begeleidt Ron franchisegevers én franchisenemers met hun (online) vraagstukken op zowel marketing- als recruitment gebied.


Onze partners

Wat alle partnerships gemeen hebben is dat de FranchiseFormules Adviestak zich samen met haar partners inzet om kennis en ervaring te delen.



Partner

Manouschka Bouman, Leonidas

Businesspartners

+32 (0)2522 19 57
+31 (0)6 57545142
mbo@leonidas.be
Linkedin
Partner

Nico van Loo, MOVE Retailsolutions

Businesspartners

+31 (0)74-2426465
+31 (0)6-33763360
n.vanloo@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Jeff ‘t Hart, AG Hart Advocaten

Businesspartners

+31 (0)10- 436 2866
Afgeschermd
Hart@aghart.nl
Linkedin
Partner

Pim van Rijswijk, VRB Adviesgroep

Businesspartners

+31 (0)346–555 797
+31 (0)6 42345387
pvanrijswijk@vrbadvies.nl
Linkedin
Partner

Wim Vermeersch, ERA België

Businesspartners

+32 15 34 70 46
+32 476 50 01 02
wvermeersch@expensereduction.com
Linkedin
Partner

Frank van Rijk, RvR Retailspecialisten

Businesspartners

+31 (0)26 361 7915
+31 (0)653401008
f.vanrijk@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Antoine Bulsink, Bulsink retail

Businesspartners

+31 (0) 40 280 89 19
+31 (0) 6 30 03 14 39
antoine@bulsink.nl
Linkedin
Partner
Gerard Gerritsen, partner Voorschoten

Gerard Gerritsen, Retailarchitects

Businesspartners

+31 (0)71-589 87 80
+31 (0)6-54 90 85 20
g.gerritsen@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Michel Termeer, Lekkerland

Businesspartners

+31 (0) 40 264 4405
+31 (0) 6 1518 2329
michel.termeer@lekkerland.nl
Linkedin
Partner

Erik van Koert, MCR Retailminds

Businesspartners

070 250 02 20
06 41 99 83 93
erik@mcr-retailminds.nl
Linkedin
Partner

Carlo van Rienen, Franchise Connect

Businesspartners

+31 (0)40-2556261
+31 (0)6-57930689
carlo@franchiseconnect.nl
Linkedin
Partner

Theo Bouwmans, ERA Nederland

Businesspartners

+31 (0)495 585 365
+31 (0)6-53579140
tbouwmans@expensereduction.com
Linkedin
Partner
Hans Hagoort, partner Rijswijk

Hans Hagoort, MCR Retailminds

Businesspartners

070 250 02 20
06 53 72 02 10
hans@mcr-retailminds.nl
Linkedin
Partner

Mike de Ruiter, Belcentrale B.V.

Businesspartners

088 333 4446
06 40545361
mike.de.ruiter@belcentrale.nl
Linkedin
Partner

Guus de Jongh, Franchise Connect

Businesspartners

+31 (0)40-2556261
+31 (0)6-53410248
guus@franchiseconnect.nl
Linkedin
Partner

Janine Lie-A-Kwie, ActionCOACH

Businesspartners

+31 (0)30 2106038
+31 (0)6 4 63 63 096
janinelieakwie@actioncoach.com
Linkedin
Partner

Luc Deraedt, Wijze Raven

Businesspartners

+32 (0)478 919305
n.v.t.
luc@jongeraven.be
Linkedin
Partner

Niels Rehe, SABMedia B.V.

Businesspartners

+31 (0)35 20 14 797
+31 (0)6 16 96 86 70
niels@sabmedia.nl
Linkedin
Partner

Mark Bloemendaal, SmartRollout

Businesspartners

+31(0)30 23 23 748
+31 (0)6 52 30 45 77
mark@smartrollout.com
Linkedin
Partner

Cor de Graaff, Capital Circle

Businesspartners

010-3020303
06-31958630
cor.de.graaff@capitalcircle.nl
Linkedin
Partner

Tim Hazekamp, Nationale Franchisegids

Businesspartners

055 8200 226
06 48 139 319
tim@denationalefranchisegids.nl
Linkedin
Partner

Pierre Vancrutsen, PCorporation

Businesspartners

+32 (0)58 62 82 83
+32 (0)484 990 409
pierre.vancrutsen@pcorporation.be
Linkedin
Partner

Vincent Hooghuis, Lekkerland

Businesspartners

+31 (0) 40 264 4890
vincent.hooghuis@lekkerland.nl
Linkedin
Partner

Jan-Piet Broersma, Franchising Etc.

Businesspartners

+31 (0)84 430 00 66
+31 (0)6-417 455 27
info@franchiseformules.nl
Linkedin