Michel Termeer, Lekkerland

Michel Termeer is een ervaren Key Accountmanager met waardevolle werkervaring in de logistiek/supply chain. Hij is al 17 jaar actief in new business, verkoop, relatiebeheer, project management en business-to-business (B2B).

Ruim 2 jaar is Michel nu Key Accountmanager Logistics & Foodservice bij Lekkerland Nederland B.V.

Lekkerland biedt diverse diensten en op maat gemaakte warehousing en logistieke oplossingen voor food en non-food artikelen in de convenience- en retailbranche.

Al meer dan 60 jaar heeft Lekkerland een enorme kennis en ervaring op het gebied van dagelijkse fijnmazige distributie en Last Mile City Logistics. Niet alleen in Nederland, maar ook in Duitsland, België, Oostenrijk, Zwitserland en Spanje.

Michels expertise bestrijkt:

– Het werven van nieuwe klanten voor Inbound Logistics (backhaul), Crossdock Logistics, Outbound Logistics & Last Mile City Logistics;
– Het opzetten en uitbreiden van Value Added Logistics & Value Added Services;
– Ontwikkeling en implementatie van logistieke concepten, waaronder retourlogistiek (karton/plastic/koffiedrab), ompakwerkzaamheden, labellen & etiketteren, e-commerce logistiek, Point-of-Sales services, etc.


Onze partners

Wat alle partnerships gemeen hebben is dat de FranchiseFormules Adviestak zich samen met haar partners inzet om kennis en ervaring te delen.



Partner

Pim van Rijswijk, VRB Adviesgroep

Businesspartners

+31 (0)346"“555 797
+31 (0)6 42345387
pvanrijswijk@vrbadvies.nl
Linkedin
Partner

Theo Bouwmans, ERA Nederland

Businesspartners

+31 (0)495 585 365
+31 (0)6-53579140
tbouwmans@expensereduction.com
Linkedin
Partner

Nico van Loo, MOVE Retailsolutions

Businesspartners

+31 (0)74-2426465
+31 (0)6-33763360
n.vanloo@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Luc Deraedt, Franchisee.be

Businesspartners

+32 (0)478 919305
n.v.t.
luc@jongeraven.be
Linkedin
Partner

Assie Licher, Belcentrale B.V.

Businesspartners

088 333 4446
+31 (0)6 40 84 39 20
assie.licher@belcentrale.nl
Linkedin
Partner

Frank van Rijk, RvR Retailspecialisten

Businesspartners

+31 (0)26 361 7915
+31 (0)653401008
f.vanrijk@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Tim Hazekamp, Nationale Franchisegids

Businesspartners

055 8200 226
06 48 139 319
tim@denationalefranchisegids.nl
Linkedin
Partner

Gerard Gerritsen, Retailarchitects

Businesspartners

+31 (0)71-589 87 80
+31 (0)6-54 90 85 20
g.gerritsen@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Vincent Hooghuis, Lekkerland

Businesspartners

+31 (0) 40 264 4890
vincent.hooghuis@lekkerland.nl
Linkedin
Partner

Henk-Jan Lasonder, VORM MARTINI

Businesspartners

+31 (0)50 "“ 82 00 550
+31 (0)6-1007 04 05
henkjan.lasonder@vorm.com
Linkedin
Partner

Jan-Piet Broersma, Franchising Etc.

Businesspartners

+31 (0)84 430 00 66
+31 (0)6-417 455 27
info@franchiseformules.nl
Linkedin
Partner

Antoine Bulsink, Bulsink retail

Businesspartners

+31 (0) 40 280 89 19
+31 (0) 6 30 03 14 39
antoine@bulsink.nl
Linkedin
Partner

Wim Vermeersch, ERA België

Businesspartners

+32 15 34 70 46
+32 476 50 01 02
wvermeersch@expensereduction.com
Linkedin
Partner

Ron Castelijns, StarteenFranchise.nl

Businesspartners

+ 31 (0)33 8882697
+31 (0)6 24246789
info@starteenfranchise.nl
Linkedin
Partner

Janine Lie-A-Kwie, ActionCOACH

Businesspartners

+31 (0)30 2106038
+31 (0)6 4 63 63 096
janinelieakwie@actioncoach.com
Linkedin
Partner

Niels Rehe, SABMedia B.V.

Businesspartners

+31 (0)35 20 14 797
+31 (0)6 16 96 86 70
niels@sabmedia.nl
Linkedin
Partner

Cor de Graaff, Capital Circle

Businesspartners

010-3020303
06-31958630
cor.de.graaff@capitalcircle.nl
Linkedin
Partner

Pierre Vancrutsen, PCorporation

Businesspartners

+32 (0)58 62 82 83
+32 (0)484 990 409
pierre.vancrutsen@pcorporation.be
Linkedin
Partner

Erik van Koert, MCR Retailminds

Businesspartners

n.v.t.
06 41 99 83 93
erik@mcr-retailminds.nl
Linkedin