Manouschka Bouman, Brussel (België)

Sr. partner Brussel: Manouschka Bouman

Manouschka Bouman heeft ruim 20 jaar ervaring in retail en franchise. Met een passie voor retail komen haar talenten het beste tot uiting bij alle kansen en uitdagingen welke deze branche met zich meebrengt.

In haar diverse functies voor de retailketen EXPO heeft zij bijgedragen aan het opbouwen van de keten binnen de diverse aspecten. Deze pioniersfase kenmerkte zich door het bouwen, strategie uitzetten, professionaliseren en expanderen. Met betrokkenheid, overtuigingskracht, een positieve instelling en organisatievermogen heeft Manouschka een belangrijke bijdrage geleverd aan de groei en het succes van deze formule.  Naast haar werkzaamheden voor de formule heeft zij twee EXPO winkels als franchisenemer uitgebaat in België en in Nederland. Zij wilde ervaren en bewijzen dat het uitgestippelde beleid in de praktijk voor succes zou zorgen, zowel in Nederland als in België.

Vervolgens heeft Manouschka een aantal sales- en marketing functies vervuld voor diverse retailers. Deze werkervaring heeft haar verrijkt op het diverse aspecten binnen retail, sales en marketing. Verbinden van klant en organisatie, energie toevoegen, aanjagen en leiden van projecten en medewerkers. Niet zelden raakt dat de kern waarom men graag met Manouschka samenwerkt.

Manouschka Bouman is op dit moment als Country Manager bij de Belgische Chocolatier Leonidas S.A. / N.V.  verantwoordelijk voor alle sales en marketing activiteiten in Nederland. Zij opereert vanuit de vestigingsplaats van Leonidas, Brussel (België).

Leonidas wil haar netwerk van speciaalzaken en shop-in-shop locaties verder uitbreiden in Nederland. Daarvoor is Manouschka op zoek naar geschikte partners.

 


Onze partners

Wat alle partnerships gemeen hebben is dat de FranchiseFormules Adviestak zich samen met haar partners inzet om kennis en ervaring te delen.



Partner

Janine Lie-A-Kwie, Utrecht

1

+31 (0)30 2106038
+31 (0)6 4 63 63 096
janinelieakwie@actioncoach.com
Linkedin
Partner

Erik van Koert, Rijswijk

1

070 250 02 20
06 41 99 83 93
erik@mcr-retailminds.nl
Linkedin
Partner

Antoine Bulsink, Geldrop

1

+31 (0) 40 280 89 19
+31 (0) 6 30 03 14 39
antoine@bulsink.nl
Linkedin
Partner
Partner

Pim van Rijswijk, Utrecht

1

+31 (0)346–555 797
+31 (0)6 42345387
pvanrijswijk@vrbadvies.nl
Linkedin
Partner
Gerard Gerritsen, partner Voorschoten

Gerard Gerritsen, Voorschoten

1

+31 (0)71-589 87 80
+31 (0)6-54 90 85 20
g.gerritsen@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Guus de Jongh, Eindhoven

1

+31 (0)40-2556261
+31 (0)6-53410248
guus@franchiseconnect.nl
Linkedin
Partner

Theo Bouwmans, Budel

1

+31 (0)495 585 365
+31 (0)6-53579140
tbouwmans@expensereduction.com
Linkedin
Partner

Frank van Rijk, Velp

1

+31 (0)26 361 7915
+31 (0)653401008
f.vanrijk@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Carlo van Rienen, Eindhoven

1

+31 (0)40-2556261
+31 (0)6-57930689
carlo@franchiseconnect.nl
Linkedin
Partner

Ron Castelijns, Amersfoort

1

+ 31 (0)33 8882697
+31 (0)6 24246789
r.castelijns@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Pierre Vancrutsen, Lo (België)

1

+32 (0)58 62 82 83
+32 (0)484 990 409
pierre.vancrutsen@pcorporation.be
Linkedin
Partner

Nico van Loo, Hengelo

1

+31 (0)74-2426465
+31 (0)6-33763360
n.vanloo@franchisingetc.com
Linkedin
Partner
Partner
Hans Hagoort, partner Rijswijk

Hans Hagoort, Rijswijk

1

070 250 02 20
06 53 72 02 10
hans@mcr-retailminds.nl
Linkedin
Partner

Jeff ‘t Hart, Rotterdam

1

+31 (0)10- 436 2866
Afgeschermd
Hart@aghart.nl
Linkedin
Partner

Jan-Piet Broersma, Leeuwarden

1

+31 (0)84 430 00 66
+31 (0)6-417 455 27
info@franchiseformules.nl
Linkedin
Partner