Jeff ‘t Hart, Rotterdam

Senior Partner Rotterdam: Mr. J.S. (Jeff) ’t Hart LL.M

Mr. Jeff ’t Hart startte zijn juridische loopbaan bij een groot advocatenkantoor en heeft zich in de loop der jaren steeds meer toegelegd op het (internationale) contracten- en verbintenissenrecht met als specialisaties franchise- en andere samenwerkingsverbanden en alle daaraan gerelateerde rechtsgebieden.

Hij was oprichter van het gespecialiseerde ‘niche’ advocatenkantoor Hart Legal Franchise Advocaten (HLF), thans AG Hart Advocaten & Adviseurs. Hij staat dagelijks zowel toonaangevende (franchise)organisaties als individuele of collectieve (franchise)ondernemers en (franchise)verenigingen met raad en daad bij.

Daarnaast is hij als docent verbonden aan zowel diverse gespecialiseerde franchiseopleidingen als hogere en universitaire onderwijsinstellingen. Voorts is hij (ondermeer) lid van de Nederlandse Franchise Vereniging (NFV), de Vereniging voor Distributie-, Franchise en Agentuurrecht (DFA) en behoort hij tot de commissie certificaatzaken van het Franchise Keurmerk (FK).


Onze partners

Wat alle partnerships gemeen hebben is dat de FranchiseFormules Adviestak zich samen met haar partners inzet om kennis en ervaring te delen.



Partner

Frank van Rijk, Velp

1

+31 (0)26 361 7915
+31 (0)653401008
f.vanrijk@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Pierre Vancrutsen, Lo (België)

1

+32 (0)58 62 82 83
+32 (0)484 990 409
pierre.vancrutsen@pcorporation.be
Linkedin
Partner

Ron Castelijns, Amersfoort

1

+ 31 (0)33 8882697
+31 (0)6 24246789
r.castelijns@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Carlo van Rienen, Eindhoven

1

+31 (0)40-2556261
+31 (0)6-57930689
carlo@franchiseconnect.nl
Linkedin
Partner
Hans Hagoort, partner Rijswijk

Hans Hagoort, Rijswijk

1

070 250 02 20
06 53 72 02 10
hans@mcr-retailminds.nl
Linkedin
Partner

Guus de Jongh, Eindhoven

1

+31 (0)40-2556261
+31 (0)6-53410248
guus@franchiseconnect.nl
Linkedin
Partner
Partner

Tim Hazekamp

1

055 8200 226
06 48 139 319
tim@denationalefranchisegids.nl
Linkedin
Partner

Jan-Piet Broersma, Leeuwarden

1

+31 (0)84 430 00 66
+31 (0)6-417 455 27
info@franchiseformules.nl
Linkedin
Partner

Theo Bouwmans, Budel

1

+31 (0)495 585 365
+31 (0)6-53579140
tbouwmans@expensereduction.com
Linkedin
Partner
Gerard Gerritsen, partner Voorschoten

Gerard Gerritsen, Voorschoten

1

+31 (0)71-589 87 80
+31 (0)6-54 90 85 20
g.gerritsen@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Erik van Koert, Rijswijk

1

070 250 02 20
06 41 99 83 93
erik@mcr-retailminds.nl
Linkedin
Partner

Pim van Rijswijk, Utrecht

1

+31 (0)346–555 797
+31 (0)6 42345387
pvanrijswijk@vrbadvies.nl
Linkedin
Partner

Nico van Loo, Hengelo

1

+31 (0)74-2426465
+31 (0)6-33763360
n.vanloo@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Antoine Bulsink, Geldrop

1

+31 (0) 40 280 89 19
+31 (0) 6 30 03 14 39
antoine@bulsink.nl
Linkedin
Partner
Partner
Partner

Manouschka Bouman, Brussel (België)

1

+32 (0)2522 19 57
+31 (0)6 57545142
mbo@leonidas.be
Linkedin
Partner

Janine Lie-A-Kwie, Utrecht

1

+31 (0)30 2106038
+31 (0)6 4 63 63 096
janinelieakwie@actioncoach.com
Linkedin