Frank van Rijk, Velp

Senior partner Velp: Frank van Rijk

Belangrijkste uitgangspunt van alle activiteiten van Frank van Rijk is dat de ondernemer het succes van een bedrijf bepaalt. Vooral de ondernemer en de medewerkers bepalen immers of de klant met plezier terugkomt en voor succesvolle ‘mond-tot-mond reclame’ zorgt (gratis en tevens het meest doeltreffende externe communicatiemiddel dat er is).

Zijn streven is erop gericht om zowel voor de franchisenemer als franchisegever de beste fit te vinden. Werving en selectie van elkaar is voor hem dan ook meer een begeleidingstraject, waarbij hij goed de belangen van beide partijen op weg naar een succesvolle toekomst afweegt.

Naast werving en selectie coacht en begeleidt Frank individuele ondernemers en werkt hij mee aan formule aanscherping en ontwikkeling.

Tot 2000 werkte hij als manager en directeur in grote en kleine retailorganisaties, in binnen en buitenland, o.a. bij AH, Yves Rocher en Lundia. Franchising heeft daarbij altijd een grote rol gespeeld. Zo nam hij als directeur van Yves Rocher ook zitting in het destijdse bestuur van de Nederlandse Franchise vereniging (NFV).

Sinds 2000 adviseert en begeleidt hij vanuit zijn bedrijf RvR Retailspecialisten ondernemers en ondernemingen, vooral in de (thuis- en uitvaart-)zorg en in retail. Klantgerichtheid is hierbij vaak de leidraad, omdat ook bij processen als bijvoorbeeld ‘multi-channeling’ een enthousiaste klant voorwaarde geworden is voor succes.

Frank geeft naast zijn werkzaamheden gastcolleges aan een Masters opleiding in retail management.


Onze partners

Wat alle partnerships gemeen hebben is dat de FranchiseFormules Adviestak zich samen met haar partners inzet om kennis en ervaring te delen.



Partner

Jeff ‘t Hart, Rotterdam

1

+31 (0)10- 436 2866
Afgeschermd
Hart@aghart.nl
Linkedin
Partner

Erik van Koert, Rijswijk

1

070 250 02 20
06 41 99 83 93
erik@mcr-retailminds.nl
Linkedin
Partner
Hans Hagoort, partner Rijswijk

Hans Hagoort, Rijswijk

1

070 250 02 20
06 53 72 02 10
hans@mcr-retailminds.nl
Linkedin
Partner
Partner

Tim Hazekamp

1

055 8200 226
06 48 139 319
tim@denationalefranchisegids.nl
Linkedin
Partner
Gerard Gerritsen, partner Voorschoten

Gerard Gerritsen, Voorschoten

1

+31 (0)71-589 87 80
+31 (0)6-54 90 85 20
g.gerritsen@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Pim van Rijswijk, Utrecht

1

+31 (0)346–555 797
+31 (0)6 42345387
pvanrijswijk@vrbadvies.nl
Linkedin
Partner

Ron Castelijns, Amersfoort

1

+ 31 (0)33 8882697
+31 (0)6 24246789
r.castelijns@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Pierre Vancrutsen, Lo (België)

1

+32 (0)58 62 82 83
+32 (0)484 990 409
pierre.vancrutsen@pcorporation.be
Linkedin
Partner

Guus de Jongh, Eindhoven

1

+31 (0)40-2556261
+31 (0)6-53410248
guus@franchiseconnect.nl
Linkedin
Partner

Jan-Piet Broersma, Leeuwarden

1

+31 (0)84 430 00 66
+31 (0)6-417 455 27
info@franchiseformules.nl
Linkedin
Partner

Theo Bouwmans, Budel

1

+31 (0)495 585 365
+31 (0)6-53579140
tbouwmans@expensereduction.com
Linkedin
Partner
Partner

Manouschka Bouman, Brussel (België)

1

+32 (0)2522 19 57
+31 (0)6 57545142
mbo@leonidas.be
Linkedin
Partner
Partner

Carlo van Rienen, Eindhoven

1

+31 (0)40-2556261
+31 (0)6-57930689
carlo@franchiseconnect.nl
Linkedin
Partner

Janine Lie-A-Kwie, Utrecht

1

+31 (0)30 2106038
+31 (0)6 4 63 63 096
janinelieakwie@actioncoach.com
Linkedin
Partner

Nico van Loo, Hengelo

1

+31 (0)74-2426465
+31 (0)6-33763360
n.vanloo@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Antoine Bulsink, Geldrop

1

+31 (0) 40 280 89 19
+31 (0) 6 30 03 14 39
antoine@bulsink.nl
Linkedin