Cor de Graaff, Rotterdam

Businesspartner Crowdfunding: Cor de Graaff

Vanaf dag één is Cor de Graaff betrokken geweest bij de opzet van Capital Circle, het crowdfunding-platform dat bemiddelt tussen investeerders en ondernemers in het MKB. Capital Circle biedt ondernemers de kans om te groeien door financieringen met transparante voorwaarden. Om solide en rendabele investeringen te garanderen worden bedrijven / formules zorgvuldig gescreend op kredietwaardigheid. Lees hier meer over Capital Circle.

In de opstartfase is Cor de Graaff vooral bezig geweest met het aanvragen van de benodigde ontheffing bij de Autoriteit Financiële Markten (AFM). Op 22 juni 2015 heeft de AFM aan Capital Circle de ontheffing ‘bemiddeling opvorderbare gelden’ afgegeven.

Op dit moment is Cor de Graaff als Algemeen Directeur actief bezig met het werven van solide projecten en serieuze investeerders. Inmiddels werkt het platform ondermeer al voor de formules Jamin, Subway, Crepe Affaire en Cuts & Colours.

Bent u als formule of franchisenemer geïnteresseerd in een samenwerking met Capital Circle dan kunt u te allen tijde contact met Cor de Graaff opnemen.


Onze partners

Wat alle partnerships gemeen hebben is dat de FranchiseFormules Adviestak zich samen met haar partners inzet om kennis en ervaring te delen.



Partner
Hans Hagoort, partner Rijswijk

Hans Hagoort, Rijswijk

1

070 250 02 20
06 53 72 02 10
hans@mcr-retailminds.nl
Linkedin
Partner

Nico van Loo, Hengelo

1

+31 (0)74-2426465
+31 (0)6-33763360
n.vanloo@franchisingetc.com
Linkedin
Partner
Gerard Gerritsen, partner Voorschoten

Gerard Gerritsen, Voorschoten

1

+31 (0)71-589 87 80
+31 (0)6-54 90 85 20
g.gerritsen@franchisingetc.com
Linkedin
Partner
Partner

Guus de Jongh, Eindhoven

1

+31 (0)40-2556261
+31 (0)6-53410248
guus@franchiseconnect.nl
Linkedin
Partner

Frank van Rijk, Velp

1

+31 (0)26 361 7915
+31 (0)653401008
f.vanrijk@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Ron Castelijns, Amersfoort

1

+ 31 (0)33 8882697
+31 (0)6 24246789
r.castelijns@franchisingetc.com
Linkedin
Partner
Partner
Partner

Jeff ‘t Hart, Rotterdam

1

+31 (0)10- 436 2866
Afgeschermd
Hart@aghart.nl
Linkedin
Partner

Janine Lie-A-Kwie, Utrecht

1

+31 (0)30 2106038
+31 (0)6 4 63 63 096
janinelieakwie@actioncoach.com
Linkedin
Partner

Jan-Piet Broersma, Leeuwarden

1

+31 (0)84 430 00 66
+31 (0)6-417 455 27
info@franchiseformules.nl
Linkedin
Partner

Manouschka Bouman, Brussel (België)

1

+32 (0)2522 19 57
+31 (0)6 57545142
mbo@leonidas.be
Linkedin
Partner

Pierre Vancrutsen, Lo (België)

1

+32 (0)58 62 82 83
+32 (0)484 990 409
pierre.vancrutsen@pcorporation.be
Linkedin
Partner

Antoine Bulsink, Geldrop

1

+31 (0) 40 280 89 19
+31 (0) 6 30 03 14 39
antoine@bulsink.nl
Linkedin
Partner

Erik van Koert, Rijswijk

1

070 250 02 20
06 41 99 83 93
erik@mcr-retailminds.nl
Linkedin
Partner

Theo Bouwmans, Budel

1

+31 (0)495 585 365
+31 (0)6-53579140
tbouwmans@expensereduction.com
Linkedin
Partner

Carlo van Rienen, Eindhoven

1

+31 (0)40-2556261
+31 (0)6-57930689
carlo@franchiseconnect.nl
Linkedin
Partner

Pim van Rijswijk, Utrecht

1

+31 (0)346–555 797
+31 (0)6 42345387
pvanrijswijk@vrbadvies.nl
Linkedin