Assie Licher, Belcentrale B.V.

Belcentrale B.V. heeft van origine al veel individuele vestigingen van franchiseformules in haar klantenbestand. Met de komst van Channel Manager Assie Licher, die zich volledig richt op retail- en franchiseformules, kunnen deze formules nu profiteren van de bundeling van krachten. Door de verschillende reeds aangesloten filialen (en nieuwe filialen) binnen een pakket samen te voegen kan hiermee een mooie korting worden gerealiseerd op het gezamenlijke dienstenpakket.

U heeft één leverancier, één aanspreekpunt en één factuur – of u kiest voor gesplitste facturen naar vestiging, het kan allemaal.

Assie Licher kent het retail- en franchiselandschap als geen ander en spreekt zowel de taal van de vestigingsmanagers c.q. franchisenemers als die van franchisegever.

Klik hier voor meer informatie over onze franchise oplossingen.

 


Onze partners

Wat alle partnerships gemeen hebben is dat de FranchiseFormules Adviestak zich samen met haar partners inzet om kennis en ervaring te delen.



Partner

Cor de Graaff, Capital Circle

Businesspartners

010-3020303
06-31958630
cor.de.graaff@capitalcircle.nl
Linkedin
Partner

Niels Rehe, SABMedia B.V.

Businesspartners

+31 (0)35 20 14 797
+31 (0)6 16 96 86 70
niels@sabmedia.nl
Linkedin
Partner

Pierre Vancrutsen, PCorporation

Businesspartners

+32 (0)58 62 82 83
+32 (0)484 990 409
pierre.vancrutsen@pcorporation.be
Linkedin
Partner

Henk-Jan Lasonder, VORM MARTINI

Businesspartners

+31 (0)50 – 82 00 550
+31 (0)6-1007 04 05
henkjan.lasonder@vorm.com
Linkedin
Partner

Nico van Loo, MOVE Retailsolutions

Businesspartners

+31 (0)74-2426465
+31 (0)6-33763360
n.vanloo@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Erik van Koert, MCR Retailminds

Businesspartners

n.v.t.
06 41 99 83 93
erik@mcr-retailminds.nl
Linkedin
Partner

Ron Castelijns, StarteenFranchise.nl

Businesspartners

+ 31 (0)33 8882697
+31 (0)6 24246789
info@starteenfranchise.nl
Linkedin
Partner

Jan-Piet Broersma, Franchising Etc.

Businesspartners

+31 (0)84 430 00 66
+31 (0)6-417 455 27
info@franchiseformules.nl
Linkedin
Partner

Vincent Hooghuis, Lekkerland

Businesspartners

+31 (0) 40 264 4890
vincent.hooghuis@lekkerland.nl
Linkedin
Partner

Theo Bouwmans, ERA Nederland

Businesspartners

+31 (0)495 585 365
+31 (0)6-53579140
tbouwmans@expensereduction.com
Linkedin
Partner

Pim van Rijswijk, VRB Adviesgroep

Businesspartners

+31 (0)346–555 797
+31 (0)6 42345387
pvanrijswijk@vrbadvies.nl
Linkedin
Partner

Frank van Rijk, RvR Retailspecialisten

Businesspartners

+31 (0)26 361 7915
+31 (0)653401008
f.vanrijk@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Janine Lie-A-Kwie, ActionCOACH

Businesspartners

+31 (0)30 2106038
+31 (0)6 4 63 63 096
janinelieakwie@actioncoach.com
Linkedin
Partner

Tim Hazekamp, Nationale Franchisegids

Businesspartners

055 8200 226
06 48 139 319
tim@denationalefranchisegids.nl
Linkedin
Partner

Luc Deraedt, Franchisee.be

Businesspartners

+32 (0)478 919305
n.v.t.
luc@jongeraven.be
Linkedin
Partner

Antoine Bulsink, Bulsink retail

Businesspartners

+31 (0) 40 280 89 19
+31 (0) 6 30 03 14 39
antoine@bulsink.nl
Linkedin
Partner
Gerard Gerritsen, partner Voorschoten

Gerard Gerritsen, Retailarchitects

Businesspartners

+31 (0)71-589 87 80
+31 (0)6-54 90 85 20
g.gerritsen@franchisingetc.com
Linkedin
Partner

Wim Vermeersch, ERA België

Businesspartners

+32 15 34 70 46
+32 476 50 01 02
wvermeersch@expensereduction.com
Linkedin
Partner

Michel Termeer, Lekkerland

Businesspartners

+31 (0) 40 264 4405
+31 (0) 6 1518 2329
michel.termeer@lekkerland.nl
Linkedin